Blockchain IoT Kimlik Çözümü Spherity, Avrupa Blockrocket Accelerator'a Katılıyor.

Blockchain IoT Kimlik Çözümü Spherity, Avrupa Blockrocket Accelerator

BLOCKROCKET, DACH bölgesindeki birçok şehirdeki ortak çalışma alanları aracılığıyla yeni başlayanlara, şirketlere ve yatırımcılara blockchain teknolojisinin potansiyelinden faydalanmalarına yardımcı olacak özel bir ekosistem sunan blockchain girişimcileri için bir hızlandırıcı durumunda.

Blockchain ve DLT teknolojilerini kullanan yeni başlayanlar için bir hızlandırıcı olan Blockrocket (Avrupa Blockchain Labs), bir blockchain agnostik kimlik yönetimi çözümü olan Spherity'nin hızlandırıcıya katıldığını duyurdu. Blockrocket’in kohortu, ister hareketlilik sektörünü dönüştürüyor isterse finansal sistemi bozuyor olsun, her sektörden blockchain girişimlerine açık.

Spherity, iş vakalarını daha fazla doğrularken ve büyütürken gelişimini destekleyen 6 aylık bir program aracılığıyla yürütülecektir. Programın üç temel aşaması bulunuyor:

Sorun / Çözüm / Pazar

Doğrulama ve İlgi

Anlatı ve Bağış Toplama

Blockrocket Accelerator ekibi, Spherity'ye inşa etmek ve ölçeklemek için atölye çalışmaları, rehberlik ve ağ bağlantıları sağlayacak. Altı aydan fazla, Spherity, değer teklifini geliştirmek, müşterilerle varsayımları daha fazla test etmek ve yatırım ve büyümenin bir sonraki aşamasına hazırlanmak için mentorlar ve geniş bir danışman ağı ile çalışacaktır.

Blockrocket Accelerator'ın ortakları arasında Zülkhe, Maker, innogy Innovation Hub, High Tech Gründerfonds, Avaloq, Frankfurt School Blockchain Center ve daha pek çok kurum bulunuyor.

 Spherity, endüstriye, makinelere / IoT cihazlarına, verilere ve algoritmalara güvenli kimlikler getiren power Industry 4.0'a merkezi olmayan kimlik yönetimi çözümleri geliştiriyor. Müşteri odak noktası öncelikle ilaç, tedarik zinciri ve mobilite gibi teknik endüstriler. Spherity özellikle, 2030 yılına kadar 400 milyar Euro'nun üzerinde bir değere sahip olması beklenen ve 2025 yılına kadar 75 milyar bağlı cihazda Endüstriyel Nesnelerin İnterneti (IIoT) pazarında kimlik çözümlerinin kullanılmasını desteklemektedir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ