Bir blockchain teknolojisi inovasyon şirketi olan NvirWorld ve uluslararası yardım ve kalkınma için bir sivil toplum kuruluşu (STK) olan World Vision, World Vision Kore genel merkezinde bir iş anlaşması imzaladı.

Blockchain Şirketi NvirWorld, Dünya Vizyonu ile Mutabakat Zaptı İmzaladı

Bir blockchain teknolojisi inovasyon şirketi olan NvirWorld ve uluslararası yardım ve kalkınma için bir sivil toplum kuruluşu (STK) olan World Vision, World Vision Kore genel merkezinde bir iş anlaşması imzaladı. Dünyanın en büyük STK'sı ile yapılan Mutabakat Zaptı, NvirWorld'ün kendi geliştirdiği blockchain patent teknolojisini kullanarak şeffaf ve sağlıklı bir bağış kültürü geliştirmeyi amaçlıyor ve bunun mevcut bağış sisteminin şeffaflığını ve güvenilirliğini etkinleştirmeye katkıda bulunması bekleniyor.

Özellikle, NvirWorld'ün patentli teknolojisi, Türkiye ve Suriye'de bu ayın 6'sında meydana gelen deprem gibi ağ bağlantısı veya doğal afetlerin olmadığı yerlerde işlem ve ödeme yapılmasına olanak sağlıyor. Bu patentli teknoloji sayesinde, internet bağlantısı olmadan veya bir felaket olduğunda bile ödemelerin ve işlemlerin yapılabilmesi bekleniyor.

Banka hesabı açmanın zor olduğu durumlarda bile herkesin ekonomik faydadan eşit ve özgürce yararlanabilmesine zemin hazırlayan teknolojinin, bağış sistemine dahil edilerek şeffaf bir bağış kültürü oluşturulması ve daha fazla bağış kampanyası yürütülmesi bekleniyor. özgür ve adildir.

Blockchain konusunda uzmanlaşmış olan NvirWorld, blockchain'in olumlu etkilerini yaymak için kuruluşundan bu yana blockchain teknolojisine dayalı kamu yararına bağış kampanyaları yürütmektedir. Afganistan ve Haiti'deki çocuklara yönelik UNICEF Uluslararası Çocuk Fonu kampanyası, Dokdo NFT bağış kampanyası ve Myanmar kampanyası gibi çeşitli CSR faaliyetleri aracılığıyla toplam 146.144 ABD doları bağışta bulundular.

Bu arada NvirWorld, medya sanatçısı Lee Lee Nam'ın şu anda Güney Kore'nin Gangnam Bölgesindeki NVIRGALLERY'de düzenlenen kişisel sergisi “조우: Encounter” sergi satışından elde edilen tüm geliri Türkiye ve Suriye'deki acil yardım çabalarını desteklemek için bağışlayacağını duyurdu. Dünya Vizyonu aracılığıyla depremin ardından acı çekenler.

NvirWorld Hakkında

NvirWorld, blockchain teknolojisinin geliştirilmesinde ve gelişmiş hizmetlerin sağlanmasında uzmanlaşmış öncü bir şirkettir. NvirWorld şu anda NFT Pazaryeri "Nvir Market", DeFi Sanal Sentetik Varlık Yatırım platformu "N-Hub", "NWX" NFT ve bunların deflasyon tokeni "NVIR" gibi çeşitli Ethereum ve Solana çoklu zincir platformlarını işletmektedir.

Özellikle belirtmek gerekirse, NvirWorld Play-to-Earn (P2E) modelindeki temel sorunları başarıyla ele aldı ve patentli teknolojisini, ilk çeyrekte piyasaya sürülmesi planlanan, yaklaşan Merkezi Olmayan Borsa - INNODEX'e dahil etti. Ekosistemi genişletmek için yorulmadan çalışan 40'tan fazla geliştirici ile NvirWorld'ün, 4. çeyrekte piyasaya sürülmesi planlanan internet bağlantısı olmadan da kullanılabilen ana ağı ile blockchain endüstrisinde önemli adımlar atması bekleniyor. Ayrıca, "NVIR"ın, ana ağlarının başlatılmasıyla birlikte belirlenen gaz ücreti olarak hizmet edeceğini de belirtmekte fayda var.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ