IBM Sterling tedarik zinciri platformu şimdi Salesforce, Publicis Sapient, IBM Services ve diğerleri tarafından geliştirilen ek entegrasyonlara sahip olacak.

Blockchain Tabanlı IBM Sterling Gelişmiş Tedarik Zinciri İzleme Özellikleri Ekliyor

IBM Sterling tedarik zinciri platformu şimdi Salesforce, Publicis Sapient, IBM Services ve diğerleri tarafından geliştirilen ek entegrasyonlara sahip olacak. Eklemeler, blockchain ve AI tabanlı paketin geri dönüşleri ve kanallar arası lojistik zorluklarını hızlı bir şekilde çözmesine izin verece.

IBM Services ve Bluewolf, Salesforce Commerce, Service ve Marketing Clouds ile IBM Sterling'e katılmak için müştereken bir bağlayıcı hizmeti geliştiriyor. Entegrasyon perakendecilerin çevrimdışı ve çevrimiçi alışveriş deneyimini harmanlamasına yardımcı olacak.

Platformun amacı, öncelikle ön ve arka ofis bağlantısını ve ürün iadelerini optimize ederek perakendeciler için daha iyi bir organizasyon aracılığıyla alışveriş sürtünmelerini azaltmak.

Öte yandan, Publicis Sapient özellikle getiri optimizasyonuna odaklanmaktadır. IBM Sterling AI özelliklerini bir kontrol kulesi planı ile genişletmeyi planlıyor. Bu, iadeleri düzenleme sürecini ve ürünleri doğru yere getirme ihtiyacını basitleştirecek.

Project44 gibi diğer sağlayıcılar, taşıyıcı ağlardaki verimsizlikleri otomatik hale getiriyor. Gelişmiş Görünürlük Platformu, sevkiyat ETA'larının doğruluğunu iyileştiriyor, tedarik zincirindeki önemli darboğazları tespit ediyor ve olaylara daha hızlı yanıt vermesine yardımcı oluyor.

IBM’in Tedarik Zinciri İşi

IBM Sterling platformu, şirketin tedarik zinciri sektöründeki bir dizi gelişmesinin en yenisi durumunda. Ekim 2019'da başlatılan Sterling, tedarik zincirinin çeşitli katılımcıları arasında veri entegre etmeye odaklanıyor.

 IBM tarafından geliştirilen diğer tedarik zinciri çözümleri arasında Maersk ile birlikte geliştirilen bir nakliye takip çözümü TradeLens yer alıyor. Buna ek olarak, büyük kahve dağıtıcıları ve Carrefour gibi perakende devleriyle ortaklıklar sayesinde gıda endüstrisinde güçlü bir konuma sahip.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ