Atıcılık oyunları, en büyük kullanıcı tabanına sahip popüler bir tür olmuştur.

Atıcılık oyunları, en büyük kullanıcı tabanına sahip popüler bir tür olmuştur.  Oyun endüstrisinde çığır açan blok zinciri teknolojisiyle, neden her ikisinden de en iyi şekilde yararlanıp eğlenceli ve heyecan verici bir şey yaratmıyorsunuz? İşte Battle Royale tarzını bir adım ileriye taşıyan The Next War (TNW) ile karşınızdayız.

Piyasada bir sürü başka oyun olsa da hiçbiri sürdürülebilir değil. Bir tanesini oynamak için birkaç saat harcıyorsunuz, ancak bu, o belirli zamanda elde edilen heyecan dışında herhangi bir şekilde yardımcı oluyor. Bu şimdi değişiyor!

Artık The Next War oynayabilir ve gerçek dünya varlıklarına dönüştürülebilecek ödüller kazanabilirsiniz. Daha da iyisi, oyunu gerçekten oynamadan sadece ekosistemin bir parçası olarak kazanabilirsiniz. Şimdi dikkatinizi çektiğimize göre, The Next War'ın oyunculara neler sunduğuna başlayalım.

Grafikler Diğer Atış Oyunlarıyla Aynı Seviyede

Grafikler, bir oyuncunun aradığı en önemli özelliklerden biridir ve biz bunu tam olarak anladık. En iyi geliştiriciler ve oyunculardan oluşan ekiple, grafiklerin ne kadar kritik olduğunun herkesten daha fazla farkındayız ve görseller ve oynanış açısından en iyi deneyimi sunmayı birinci önceliğimiz haline getirdik.

Next War, gerçek zamanlı 3 boyutlu görseller oluşturmak için en güçlü araçlardan biri olan Unreal Engine kullanılarak geliştirildi. Büyüleyici görselleştirme ve sürükleyici ortam sizi şaşırtmaya hazır.

Sizi Meşgul Edecek Heyecanlı Oyun Modları

Next War, herkese hitap edecek bir dizi oyun modu sunuyor. İster solo oynamayı seviyor olun, ister oyun içinde takım kurmayı seviyor olun, ister bir takımla başlamayı seviyor olun, her şeyi hallettik.

Battle Royale modu, diğerleriyle birlikte küçülen bir haritaya paraşütle atlamanızla başlar. Buradaki amacınız diğer oyunculardan daha uzun süre dayanmak ve ayakta kalan son kişi olmak. Bunu başarmak için ekip oluşturabilirsiniz. Ve harita küçüldükçe oyuncular rakiplerle savaşmak ve zafer talep etmek zorunda kalacaklar.

Lonca Savaşı, fethetmek için bir grup takım arkadaşıyla katılacağınız başka bir heyecan verici oyun modudur. Haftada bir kez yapılır, şiddetli bir mücadele vermek ve rakipleri yenmek için tankları ve robot NFT'leri kullanabilirsiniz.

Diğer üç mod, her biri size heyecan verici ödüller kazanma şansı sunan Savaş Bileti, Birinci Sınıf Turnuva ve Lider Tablosu'nu içerir.

Oyna-Kazan'ı Duyduk, Kazanmak için İzle Sunuyoruz!

TNW, oyunu oynamadan kazanabileceğiniz üç mod sunar. Birincisi, favori oyuncunuzu veya takımınızı destekleyerek ödüller kazanabileceğiniz Kazanmak İçin Destek.

İkincisi, piyasada açık artırma tarzı bir mod olan Kazanmak için Teklif Ver modudur. Ancak diğer açık artırmalardan farklı olarak, ödülleri eve götüren sadece en yüksek teklifi veren değil, burada rastgele seçilen katılımcılar da heyecan verici ödüller kazanıyor.

Üçüncüsü ve muhtemelen en ilginç olanı, Kazanmak İçin İzle'dir. Bu modda tek yapmanız gereken bir oyunun canlı yayınını izlemek ve ödüller kazanmak. Kazanmak daha kolay olamazdı!

The Next War, Sandbox İle Birlikte Çalışabilirlik Sunuyor

The Next War olarak bizler, dünyanın dört bir yanından toplulukla etkileşime geçmeniz, oyun oynamanız, turnuvaları izlemeniz ve ödüllü NFT koleksiyonunuzu sergilemeniz için Sandbox'ta 3x3 bir arazi edindik. Bu, yakın gelecekte blok zincirler arasında kesintisiz bir köprü sağlayacaktır.

$TNG ve $TNC, Tehlikede Olan İki Yerel Token

$TNG veya The Next War Gem, TNW ekosisteminde bir değişim aracı olarak kullanılacak birincil tokedir. Oyuncular bunu pazardan NFT satın almak, turnuva erişimi almak ve mini oyunlar oynamak için kullanabilir. Ayrıca Alfa/Beta'mızın bir parçası olarak kullanılabilir ve görevleri tamamlamayı başaranların tokenlerini  ikiye katlama şansı vardır.

$TNC veya The Next War Coin, ekosisteme güç sağlamak için sınırsız arza sahip ikincil bir jetondur. Oyuncular, oyun içinde kullanışlı olabilecek birkaç eşya ve yardımcı programı satın almak için kullanabilirler.

The Next War, piyasaya daha iyi uyum sağlamak için PC versiyonu yerine mobil versiyonu piyasaya sürmeye karar verdi.

Mayıs 2022'ye kadar, oyuncuların The Next War fikriyle heyecanlanabilecekleri yatırım yapabileceği bir IDO düzenlemeyi amaçlıyoruz. Ayrıca, farkındalığı yaymak için önümüzdeki aylarda atıcılar için planlanan en büyük turnuva var. Alfa ve beta testinin 2022'nin üçüncü çeyreğinde yapılması planlanıyor.

The Next War hakkında daha fazla bilgi edinmek ve günlük gelişmelerden haberdar olmak için web sitemizi kontrol edin ve tüm sosyal medya platformlarında bizi takip edin.

Sonraki Savaş hakkında daha fazla bilgi edinmek içinwww.thenextwar.ioadresini ziyaret edin.

Twitter: https://twitter.com/TheNextWar

Anlaşmazlık: https://discord.com/invite/thenextwar

Telegram: https://t.me/thenextwarofficial

Medium: https://medium.com/@thenextwar.io

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCyydRibwk1JvoVAqlIloTSQ

CoinMarketCap: https://coinmarketcap.com/currencies/the-next-war/

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ