Blockchain Ve AI Money20/20 Sahnesinde

Dünyanın en büyük ödeme ve finansal hizmetleri veren marketi-Money20/20, Blockchain teknolojisi uygulamalarını tartışmak ve aynı zamanda AI'nn gücünü tartışmak üzere finansal kurum endüstrisinin liderlerinden biri olan Steve Wozniak'ı ağırlayacak.

Yeni ve çok güçlü teknoloji olan Blockchain'i artık görmezden gelmek mümkün değil. Finansal endüstriyi bozmaya ve/veya devrim yaratmaya giderken daha fazla insan onu tartışmak ve nasıl entegre olabileceğini araştırıyor.

Blockchainin gelişmesi için gerekli platform
Money20/20, finansal piyasanın neredeyse her sektörünü temsil eden, büyük ve saygın bir pazardır. İstatistik rakamlar, Money20/20'nin yeni teknolojilerin öne çıkması için faydalı bir platform olduğunu göstermektedir.

Money20/20, 22-25 Ekim tarihleri arasında Las Vegas'ta düzenlenen “The Venetian”da 11.000'den fazla katılımcıyı, 85 ülkeden gelen 1.700 CEO ve 4500 şirket dahil olmak üzere ağırlayacaktır. Tüm bunlar Wozniak'ın finansal alanda AI'ın gücünü tartışmasını ve Blockchain teknolojisinin gücü hakkında daha fazla bilgi edinmek için olacaktır.

Blochchain benimsemeni geliştirme
Money20/20 asıl amacı günümüzde gelişmiş finansal sektöründe Blockchain'in nereye kadar gidebileceğini keşfetmektir. Ama bu sadece Blockchain teknolojisi ile ilgili değil; Money 20/20'de ICO'lar sermaye yatıracak potensiyali olan yüzlerle şirket ve yatırımcılarla bir arada olucaklar.
Wozniak AI hakkında konuşurken, JP Morgan Chase'ten Amber Baldet, Microsoft'tan Marley Gray, Hyperledger'den David Huseby ve R3'ten Todd McDonald, Blockchain'i kurumsal hale getirme konusunda bir araya gelecektirler.

Katılacak şirketlerden bazıları artık blockchain teknolojisi ve dijital para alanında dalgalanma yaratmıştırlar. Microsoft Coco Framework ile aralarında birinci sıradadır. Bu arada, JP Morgan, Bitcoinle ilgili olumsuz fikirler yayınlasa da arkasındaki Blockchain teknolojisi ilgisini çekiyor.

İCO patlaması
Tabii ki, Blockchain teknolojisini araştırırken ICO'ları tartışmamak zordur. Money20/ 20, örnek bir fon olarak, Tezos'u- son derece başarılı bir ICO'yu  tartışacaktır.

Money20/20, Tezos'un kurucuları  Arthur ve Kathleen Breitman'nın kurumsallaşmış finans sektöründe para toplama konusunda ICO'nun gücüne denemek ve kontrol etmek için el ele vereceklerini de onayladı.

Kaynak;
https://cointelegraph.com

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ