Blockchain

Blockchain bildiğiniz üzere Bitcoin cüzdanı olarak kullanılan en popüler cüzdanlardan biri. Geçen aylarda gelen Ethereum desteği ile de birlikte, gücüne güç kattı. Şimdi size Blockhain CEO'su Peter Smith'ten gelen bir mektubu paylaşıyoruz.

Yıllar boyunca, bizler Bitcoin ekosistem deneyiminde birçok iniş ve çıkışlara tanıklık ettik. Siz ve fonlarınızın güvenliği birinci önceliğimizdir.
Bu ay, Bitcoin'in ağ kapasitesini artırmayı hedefleyen sert bir çatallanma yaşanacak. Ekibimiz sorunları sıfıra indirmek ve her şeyin hazır olmasını sağlamak için gece gündüz çalışacaktır. 
Bu belirsizlikler boyunca paranızın güvende olduğunu bilmenizi isteriz. Ağ geçişinde güvende kalınması için geçici ağ stabilize edilecek. Çatallanma zamanında, yaklaşık 12 ila 24 saat boyunca Bitcoin istek, gönderim gibi işlemler geçici olarak askıya alınacaktır.
Sizinle her adımda güncellemeleri paylaşıyor olacağız. Bunların yanında destek ekibimiz Blockchain cüzdan hakkında sorularınızı cevaplamak için her zaman olduğu gibi hazırlar.Bitcoin gibi dijital bir parayı daha iyiye düzeltmek için fırsatlar sunuyoruz. Bu hepimiz için büyük bir an. Sonunda daha güçlü bir toplum ve ekosistem olacağına inanıyoruz. Bizler haftalar, aylar ve yıllar boyunca size hizmet için burada bekliyor olacağız.

Peter Smith, CEO

En son 05.11.2017 19:14:10 tarihinde güncellendi.
Bu yazının orjinal kaynağını göster. Göndermiş oldukları mail üzerinden çevirerek ekledim.
Arkadaşlarınla paylaş