Bu yazımızda sizlere BlockMason Credit Protocol (BCPT) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve BCPT Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

BlockMason Credit Protocol (BCPT) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi BCPT Coin

Bu yazımızda sizlere BlockMason Credit Protocol (BCPT) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve BCPT Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

BlockMason Credit Protocol (BCPT) Nedir?

Kredi Protokolü, BlockMason'dan Ethereum blok zincirindeki varlıklar arasındaki borçları ve kredileri kaydetmek için bir sistemdir. Bir kuruluş diğerine bir borç veya kredi talebi gönderir ve bu kullanıcı daha sonra Kredi Protokolünün akıllı sözleşmesinde kaydedilen ve saklanan borcu veya krediyi onaylar.

Use Case Authority Contracts ("UCAC"), hangi tür borçları kaydedeceği, ne zaman kaydedeceği ve kimden kabul edeceği konusunda kendi kurallarına sahiptir. Bir UCAC, blok zincirine veri kaydetmek istediğinde, Kredi Protokolü akıllı sözleşmesi, UCAC'nin yeterli miktarda stake edilmiş BCPT'ye sahip olduğunu doğrulayacaktır. Ancak daha sonra işlemin gerçekleşmesine izin verecektir.

Projenin sunduğu 2 amiral gemisi ürünü daha var: LNDR ve Link. LNDR, "Blockchain üzerine kurulu Venmo" olarak pazarlanırken Link, "herhangi bir blok zinciri deneyimi gerektirmeden" blok zincirleri üzerinde geliştirme sürecini kolaylaştırmayı amaçlayan bir API'dir.

BCPT tokeni, kullanıcıların işlem yapmalarını sağlar.

Binance’te bu linkten hesap açarak %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ