EOS ağının arkasındaki firma olan Block.one, sosyal medya platformu Voice'un 4 Temmuz'da kullanıcılara sunulacağını duyurdu.

Block.One’ın Sosyal Medya Platformu Voice 4 Temmuz

EOS ağının arkasındaki firma olan Block.one, sosyal medya platformu Voice'un 4 Temmuz'da kullanıcılara sunulacağını duyurdu.

Block.One, EOS ağının arkasındaki firma, kısa süre önce beklenen tokenize sosyal medya platformu Voice'u 4 Temmuz'da başlattıklarını açıkladı. Voice Salah Zalatimo'nun CEO'su, büyük teknolojiden sosyal geri dönme acil ihtiyacını belirtti. Sosyal medya platformu, Facebook gibi reklam geliri tabanlı platformların tokenleştirilmiş bir sürümü olduğunu iddia ediyor. Voice kullanıcıları, “içerik oluşturma, dağıtma ve keşfetme” jetonlarıyla ödüllendirilecek. Ses ayrıca şeffaflığı ve özgünlüğü teşvik etmeyi amaçlamaktadır.

 Voice CEO'su Salah Zalatimo, bir dizi tweet'te sosyal medya platformunu başlatma kararını başlangıçta beklenenden daha önce olduğunu açıkladı. Block.One ve Daniel Larimer'in kurucu ortağı Brendan Blumer'in bir yıl önce sosyal medya platformu Voice'u başlatma niyetini açıkladığını tweetledi. CEO, o yılın daha iyi kısmını, sosyal bir platformun ölçeğinde ele alınması için gerekli olan blockchain teknolojisini geliştirmek için harcadıklarını kaydetti

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ