Blockstarter, ICO

ICO'lar, kitlesel fonlamanın yeni yeridir. Fakat kendileri neredeler? Ethereum'un yanı sıra, ICO'lar, basit, kullanıcı dostu ve teknolojik olmayan bir fırlatma çözümü sunan layman odaklı bir platforma sahip değil gibi görünüyor. BlockStarter, katılımcıların kolaylıkla kampanyalar oluşturup pazarlayabilecekleri basit bir platform sunarak sorunu çözdü. Peki bu nasıl mümkün oluyor?

Kampanya Listeleme Merkezi

BlockStarter, herkesin ICO kampanyalarını oluşturup listeleyebilecekleri mükemmel bir platformdur. Katılımcıların aynı anda her detayı sağlamaları gerek yoktur. Platformla çalışırken, taslaklar kaydedilir, böylece geri gelip bilgileri güncelleştirebilirsiniz. Kampanyanın hazırlanmasından ayrı olarak, BlockStarter, kullanıcıların ekip üyeleriyle olan düzeltmeleri ve eklemeleri kabul ettiği ekibi ile kampanyayı paylaşmalarını sağlar. Ayrıca, taslağını yayınlayıp, blok tabanlı yatırımcıların geniş bir kitleye tanıtımını yapmasına olanak verir.

BlockStarter, ICO'ların kolaylıkla oluşturulması, pazarlanması ve finanse edilebilmesi için Ethereum gibi bir enerji merkezi inşa etti.

Geniş Kapsamlı Kripto Para Cüzdanları

ICO'ya sahipseniz, yatırımlarınızı almak için mutlaka bir şifreleme cüzdanı gerekir. Farklı şifreleme platformlarını ICO'nuza entegre etmek için farklı kodlar aramak yerine, BlockStarter tüm bunları size sunar ve platformdan ayrılmanıza gerek kalmaz. Bu, ICO'nun hayatta kalması için ihtiyaç duyduğu her şeyi sağlayan basit, tek bir platformdur.

Bir ICO'nun bu rekabetçi yaşta başarılı olabilmesi için yatırımcılara farklı kripto para birimlerinde katkıda bulunma şansı, en önemli karardır. Bitcoin'den Ethereum'a, Dash'dan Litecoin'e ve Namecoin'den Waves'e kadar BlockStarter, ICO'nuza entegre edebileceğiniz tüm popüler şifrelere sahiptir.

Akıllı Sözleşmeler Kolayca Oluşturuldu

Ethereum akıllı sözleşmesini başlatmadan önce Solidty programcısı olma günleri sona erdi. BlockStarter ile katılımcılar kendi Ethereum akıllı sözleşmelerini kolayca oluşturabilirler. Süreç basit ve kolaydır. Google'a nasıl göz atacağını bilen herkes BlockStarter'ın akıllı sözleşme jeneratörünü (imkanını, sağlayıcısını) mükemmel kullanabilir.

Teknolojiye Duyarlı Gösterge Tablosu ve Paneli

BlockStarter'ın platformu bir roket bilimi değildir (çok zor bir olay değildir). Gezinme, tek tıkla hızlı kripto paylaşımı yapabilme, profil yönetimi ve ICO kampanya izleme kolaylığı sunar.

ICO'yu yaratmanızı, pazarlamanızı ve finansman yapmanızı, akıllı sözleşmeler oluşturmayı ve diğer BlockStarter ICO'lara katkıda bulunmayı sağlayan Blockchain tabanlı enerji santrali ile tanışın.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ