Tüm takipçilerimize merhaba,

Kriptom'un gelişen kripto para piyasalarına ilişkin geliştirmeleri hız kesmeden sürüyor. Amacımız en başından itibaren, kripto para konularında milletimizin kullandığı, özgün ve kullanışlı bir portal olmaktı. Bu süre zarfında bir çok hizmeti başlatıp, durdurmak zorunda kaldığımız da oldu. Geliştirme takvimimize göre ilerlemeye devam ederken, birkaç güncelleme ile ilgili sizleri de bilgilendirmek istedik.

Kriptom Alışveriş: BTC ile eşyalarınızı alıp satabileceğiniz bir platform

Kriptom Alışveriş, sıradan sitelerin aksine kullanıcıların interaktif şekilde Bitcoin ile eşya alıp satabileceği bir platform olmayı amaçlıyor. GittiGidiyor, Sahibinden ve LetGo sistemlerini birleştirip, Kriptom Alışveriş'i oluşturduk. Platform üzerinden bilgisayar, cep telefonu, giyim, saat gibi onlarca kategoride kullanmadığınız eşyalarınızı artık Bitcoin (BTC) ile alıp satabileceksiniz.

Aldığınız ve sattığınız tüm ürünler, Kriptom güvencesiyle yürütülmektedir. Kriptom, bu platformda sadece bir aracıdır. 

Kriptom Alışveriş için, şuan satmak istediğiniz ürünleri eklemeye başlayabilirsiniz. Alışveriş, yeni yılla birlikte 1 Ocak 2018 tarihinde yayın hayatına başlayacaktır. Alışveriş ile ilgili "Kullanım ve Gizlilik Sözleşmesi" de güncellendi. Amacımız her zaman olduğu gibi, Türkiye'de BTC kullanım oranını artırmaktı. Artık sadece eşyalarınızı satarak da Bitcoin kazanabileceksiniz.

Bilgilendirme: Bitcoin ağlarındaki yoğunluğun devam etmesi halinde, açılış belirli bir süre daha ertelenmek zorunda kalabiliriz.

Kriptom Sözlük yeni başlayanlar için bir nimet

Aynı zamanda yeni başlayan kullanıcılar için de geliştirmeye açık minik bir rehber oluşturduk. Bu rehber ile birlikte Bitcoin, Blockchain ve kripto paralar hakkında genel bilgileri edinebilirsiniz. Eğer sorunuzun cevabını bulmakta zorlanırsanız, destek kısmından bize ulaşabilirsiniz. Sorunuzun cevabını, daha sonra Sözlük'te bulabileceksiniz.

Kriptom Sözlük'e erişmek için buraya tıklayın.

Sözlüğe katkısından ötürü "@firatimo" adlı arkadaşımıza teşekkür ederiz.

Arkadaşlarınla paylaş