Ripple, son zamanlarda iyi bir yükseliş sergiliyor. Birkaç ay öncesine kadar 1 TL'nin altında satılan XRP'ler, şu sıralar 4 TL'ye yakın bir fiyattan satılıyor. Yani %400'lük bir kâr söz konusu. Düşük yatırımlarda kârınız çok tatlı durmasa da, yüksek miktarlı yatırımlarda bu kâr yatırımcıların yüzünde geniş bir gülücük oluşturuyor.

Ripple'ın bu artışı, son zamanlarda yaptığı anlaşmalar ve desteklerle doğru orantılı olarak ilerliyor. Öyleyse Ripple için basit bir analiz yaparak gidişat yönünde bazı tahminlerde bulunalım.

Grafikte, flama şeklini görebiliyoruz. Eğer bu grafik bu şekilde oluşmaya devam ederse, yakında Ripple için bir yükseliş trendi daha görebiliriz. Eğer bunun tam tersi olursa, XRP'de %60'lara yakın bir düzeltme de görmemiz mümkün. Bu da yatırımcıları üzecek bir oluşum gibi duruyor.

Ripple pre-mined (önceden madenciliği yapılmış)  bir dijital para birimi olduğu için, transfer işlemleri bir kaç saniyede gerçekleşebiliyor. Bu da günlük kullanım için yakın zamanda Ripple'ı piyasalarda görebilme olasılığımızı düşündürmüyor değil. American Express ile yaptığı anlaşmalar gelecekte Ripple için olumlu ışıklar veriyor.

1 kuruşlardan 4 TL'ye dayanan Ripple bakalım yakın zamanda nasıl bir performansa imza atacak? Hep birlikte seyredip göreceğiz.

Arkadaşlarınla paylaş