Crypto Madencilik Firmasına Karşı Acil Duruş

Texas Regülatörleri Crypto Madencilik Firmasına Karşı Acil Duruşa Girdi

Teksas Eyaleti Menkul Kıymetler Kurulu, Salı günü Avustralya'da kayıtlı olmayan bir menkulün kıymet ihraç ettiğini belirten bir bulut madenciliği şirketine karşı acil bir duruşma yaptı.

Gelen  sipariş , Teksas menkul düzenleyiciler (Aksi AWS Madencilik olarak da bilinir) Otomatik Web Hizmetleri Madencilik, AWS Madencilik PTY LTD., AWS Madencilik memurları, kripto cüzdan sağlayıcı MyCoinDeal ait bir takım ve çok katlı pazarlama organizasyonu AWS Elite ihlal edildiğini iddia devletin Menkul Kıymetler Yasası ve AWS 'bulut madenciliği havuzunda yatırım sözleşmeleri satarak dolandırıcılık yapıyor.

Dosyalama göre, katılımcılar yatırımcılara madencilik güç sözleşmeleri satmak için çok seviyeli bir pazarlama organizasyonu kullanarak yapılan alımlarda% 200'lük bir geri dönüş sözü verdi.

Ancak, yatırımcılar imzaladıktan sonra, şirketin gördükleri karı azalttığını belirtti. Açıkladı:

“Potansiyel yatırımcılar kripto madenciliği güç sözleşmelerine yatırılan anaparada% 200'lük bir getiri elde edeceğine inanmasına rağmen, Respondent AWS Madencilik şimdi karlı olmanın garantisini reddediyor ve bunun yerine yatırımcıların yatırımla ilgili riskleri üstlendiklerini gösteriyor.”

Ayrıca, yatırımcıların, MyCoinDeal tarafından oluşturulan ve kullanıcıların yaptığı herhangi bir işlem için ücret talep eden bir kripto cüzdanı kullanmaları gerekiyordu.

Bu ücretler, tüm fiat depozitoları için yüzde 2, fiat çekilmesi için yüzde 2 ve alım satım kripto paraları için yüzde 0,5 ila yüzde 1 arasında bir ücret içermektedir.

Genel olarak, şirketler menkul kıymet teklifleri için bayi veya acente olarak kayda geçmemiş ve benzer şekilde sözleşmelerini menkul kıymet olarak kaydetmediler. Katılımcılar ayrıca yatırımcıları ve esasen sahtekarlığı da yanlış yönlendirmektedir.

“Katılımcıların davranışı, eylemleri ve uygulamaları derhal ve onarılamaz bir zararı tehdit ettiğinden”, bu belge, tüm katılımcıların Teksas'taki herhangi bir menkul kıymeti satmalarını derhal durdurmalarını ve ayrıca herhangi bir hileli veya başka şekilde yanıltıcı faaliyetlerde bulunmalarını emrediyor.

AWS Madencilik ve bağlı taraflarının 31 gün içinde suçlamalarla ilgili bir duruşma talebinde bulunması. Eğer şirketler bunu yapmazsa, acil durgunluk ve durgunluk son haline gelecektir.

AWS Madencilik yorum isteğine hemen cevap vermedi.

- AltcoinToday.com

Shutterstock aracılığıyla fotoğraf.

Bu yazının orjinal kaynağını göster. https://altcointoday.com/texas-regulators-enter-emergency-stop-against-crypto-mining-firm/ Kaynak: Coindesk
Arkadaşlarınla paylaş