Ethereum'un İkinci Noktası

Dünyanın lider şifreleme alışverişlerinden biri, Ripple'in XRP'sini işlem platformunda listeleyebilir. Söylentinin doğrulanmamış durmasıyla, etkisi XRP'nin piyasa kapağında zaten görülebilir , ki bu da Ethereum'un değerini aşmaya yaklaştı.

Salı günü geçtiğimiz günlerde, 4 Kasım'ın en düşük seviyesi olan 0.449 $ seviyesinden yüzde 26'ya kadar yükseldi ve bu da gün içinde BitFinex değişiminde 0,569 dolara yükseldi. Miting, yüksek seviyeli oluşumlarda uzun pozisyonlara giren tüccarlarla agresif satın alma işlemi gördü. Erken Avrupa ticareti seansında aşağı yönlü bir düzeltme yapıldı. XRP düştü ve şimdi 0,528 dolardan orta derecede güçlü bir destek bulmuş görünüyor.

Coinbase Teorisi

İlk teoriler, Ripple'in Orta Doğu'ya yayılmasının XRP mitingine neden olduğunu ileri sürdü . Ancak ABD merkezli bir kripto değişimi olan Coinbase'in sinyalleri, XRP'yi platformuna ekleyerek önceki hipotezleri gölgede bırakmaya başladı. Haber neredeyse bir kaç aydır ve söylentinin kendisi neredeyse iki yaşında.

Eylül ayında, Coinbase, borsaya yeni kripto varlıkları ekleyeceğini duyurdu. San Francisco şirketi, önceliğinin yerel yasalarla uyumlu dijital varlıklara daha doğru olacağını açıkça belirtti.

Açıklama, XRP takipçilerinin, jetonlarının ünlü Amerikan borsasında listeleneceğine inanmalarına yol açtı. Haberler sırasında XRP bir günde% 9 arttı. Ancak, Coinbase henüz bu yılın sonuna kadar entegre edeceği dijital varlıkların adlarını yayınlayacak.

Bu arada, Ripple adı Beyaz Saray'la birlikte bahsetmişti. Trump yönetiminin, Bitcoin gibi merkezi olmayan bir sayısal para birimi fenomenine karşı çok daha kontrollü bir XRP'ye sahip olabileceği yönünde bir söylenti var. Spekülatörlerin, Coinbase'de listelenmesinin XRP için parkta bir yürüyüş olabileceğine inanmasını sağladı.

Çatışan Teoriler

Ripple CEO'su Brad Garlinghouse, daha önce XRP jetonlarını elinde bulundurmanın, şirketin sahiplik haklarına sahip olma hakları sağlamadığını açıkladı. Daha geniş anlamda, XRP şu anda Ripple blok zincirindeki sınır ötesi ödeme yönlerini güçlendiren bir yardımcı belirteçtir. Belirteç için daha fazla talep vardır, fiyatı ne kadar yüksek olur - kurallar açıktır.

Garlinghouse, “XRP, Ripple'den tamamen ayrıldı” dedi .

Ancak tüccarlar aksini düşünüyor. Onlar, XRP tutmaya ve Ripple'in temel sinyallerine dayanarak fiyat hareketleri üzerinde spekülasyon yapmaya eğilimlidirler. Örneğin, yeni ortaklıklar , XRP fiyatını, anlaşmadaki şirketler dijital parayı gerçekte kullanmasa bile, her seferinde artırıyor.

Yasal açıdan bakıldığında, tek başına varlık sınıfı ihmalinin olmaması XRP'nin düzenlenmiş bir ABD borsada listelenme şansını zedeleyebilir. Örneğin, eğer SEC, XRP'yi bir güvenlik belirteci olarak sınıflandırırsa, o zaman büyük ölçüde sıkı düzenlemeler nedeniyle Coinbase'in uğraşması gibi değişimleri caydırır. Bununla birlikte, XRP aynı takas altında hisse senedi borsalarında listelenebilir.

Ancak, şimdi itibariyle, XRP bir yarar belirteci olarak işlev görüyor ve ana şirketi Ripple - xRapid kısıtlamasıyla uluslararası işlemlerin yerini almak için jetonu kullanan yanlış bir şekilde bağlı görünüyor.

Bu arada, Coinbase'den XRP'yi platformunda sıradan bir varlık olarak eklemeyi düşündüğü şeyleri duymak daha iyidir. O zamana kadar ralliler uzun vadede anlamsız görünüyorlar. XRP'nin piyasa kapağının üçüncü sırada yer alması sırasında 21.5 milyar dolar ve bunun hemen üzerindeki Ethereum ise 22,8 milyar dolar.


Bu yazının orjinal kaynağını göster. https://www.newsbtc.com/2018/11/07/ripple-on-coinbase-rumours-swell-as-xrp-chases-ethereums-second-spot/
Arkadaşlarınla paylaş