2020 fiyat rallisini gösteren Bitcoin (BTC) göstergesi başka bir ralliye işaret ediyor.

Bloomberg İndikatörü Son 4 Aydır İlk Kez “Bitcoin Satın Al” Sinyali Verdi

2020 fiyat rallisini gösteren Bitcoin (BTC) göstergesi başka bir ralliye işaret ediyor.

Bloomberg'in teknik göstergesine göre, Bitcoin (BTC), Aralık 2019'dan bu yana ilk kez bir 'satın alma' parlattığı göz önüne alındığında, başka bir büyük ralli yakında gelebilir.

Çılgın bir ay

Boğa sinyali, Bitcoin'in ilk çeyrekte inişli çıkışlı fiyat hareketinden sonra geliyor. 2020 yılının başlarında, 12 Mart'taki tarihi fiyat çöküşünün ardından gerçekleşen büyük bir ralliden sonra, gösterge kripto para birimi şu anda yıllık yüksek seviyesinden 10.529 $ 'dan yüzde 39.50 düştü.

Mike Novogratz ve Barry Silbert dahil olmak üzere birçok önemli kripto figürü, Bitcoin'in çökmesini bir fırsat olarak gördü.

DigitalMint'ten Don Wyper. “Bitcoin mevcut fiyatından çok daha değerlidir, ancak yine de nispeten yeni bir varlık sınıfı ve teknolojisidir,” diyor.

Bitcoin kararsız

Kripto tüccarı Scott Melker'e göre, Bitcoin (BTC) şu anda 'basitçe değişiyor', yani boğaların bugünün yüzde sekiz ralli tarafından çok heyecanlanmaması gerekiyor.

 BTC 200 haftalık hareketli ortalamanın üzerinde bir günlük mum basmayı başardı. Yazım sırasında 6.347 dolardan işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ