Bloomberg üst düzey emtia stratejisti Mike McGlone bu hafta kripto para piyasasıyla ilgili en son aylık raporunu yayınladı.

Bloomberg Raporu: Kriptolarda Yükseliş Olacak

Bloomberg üst düzey emtia stratejisti Mike McGlone bu hafta kripto para piyasasıyla ilgili en son aylık raporunu yayınladı. Analist Bitcoin'de yükselişteydi, öyle yükseldi ki, “BTC'nin değer kazanmaması için bir şeyler gerçekten yanlış gitmeli” dedi.

Analistin yükseliş hissi, aşağıdaki gibi faktörlerin bir araya gelmesiyle kaynatıldı:

Bitcoin, boğa piyasası temellerinde olduğunu gösteren “Crypto Gaggle” den daha iyi performans gösteriyor. Altcoinler sonunda uygun olabilir.

Kripto para birimi “dijital altın” haline gelmeye devam ediyor, çünkü bu “benzeri görülmemiş bir merkez bankası hareketliliği” yılı oldu. BTC, pozitif bir korelasyonla ve altına yakın bir piyasa beta ile ticaret yapmaya başlıyor ve “dijital altın” lakabı daha da güçlendiriyor.

Bitcoin’in fiyat eylemi, 2016’nın yarılanmadan sonra görülen fiyat eylemini "yansıtıyor". Bu tarihsel eğilimi izlemeye devam eden BTC, varlığın “rekor bu yıl yaklaşık 20.000 $ 'a yaklaşmasını sağlayacak”.

 Hızla artan vadeli işlemler ve opsiyonların benimsenmesi nedeniyle volatilite azalıyor ve fiyatları “değerlenmeye doğru eğiliyor”.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ