BNB (BNB), Cardano (ADA) ve Shiba Inu'nun (SHIB) düşüşlerle karşı karşıya kaldığı çalkantılı bir kripto pazarında, Collateral Network (COLT), blockchain teknolojisi aracılığıyla borç vermede devrim yaratan en iyi performans gösterenlerden biri olarak

BNB (BNB), Cardano (ADA), Shiba Inu (SHIB) Dökümü; Collateral Network (COLT) En İyi Performans Gösteren Bir Şirket Olarak Ortaya Çıkıyor

BNB (BNB), Cardano (ADA) ve Shiba Inu'nun (SHIB) düşüşlerle karşı karşıya kaldığı çalkantılı bir kripto pazarında, Collateral Network (COLT), blockchain teknolojisi aracılığıyla borç vermede devrim yaratan en iyi performans gösterenlerden biri olarak ortaya çıkıyor. Teminat Ağı (COLT), fiziksel varlıkları parçalara ayrılmış NFT'lere dönüştürür, küçük miktarlarda kredileri kolaylaştırır ve sorunsuz operasyonlar için eşler arası bir ağ kullanır. Uzmanlar, 0,014 $'lık fiyatla tokenlerle ikinci ön satış aşamasının ortasında, oyunun kurallarını değiştiren bu platform için %3500'lük şaşırtıcı bir büyüme öngörüyor.

BNB (BNB)

BNB (BNB), 48.96 milyar dolarlık piyasa değeri ve 388.59 milyon dolarlık 24 saatlik hacmiyle incelemeye girdiğinden bu hafta %1.53'lük bir düşüşle karşı karşıya. BNB (BNB), Signature Bank'ın iflas etmesinden sonra uygun bir banka bulmakta zorlanırken terk edildi.

BNB (BNB) kullanıcıları, varlık depolama için aracılar kullanan BNB (BNB) nedeniyle transferlerde ve fon hareketlerinde gecikmeler yaşar.

Daha önce BNB (BNB), Signature Bank ve Silvergate Capital Corp. gibi kurumlara güveniyordu. Binance tarafından desteklenen BNB (BNB) Zinciri, pazar payı için Ethereum'un L1 blok zinciriyle rekabet ederek BNB (BNB) büyümesini etkiliyor.

Cardano (ADA)

Cardano (ADA) son 24 saatte %1,07'lik bir düşüş yaşadı ve Cardano (ADA) Kilitli Toplam Değer'in (TVL) artması bekleniyor.

Piyasa değerinde 7. sırada yer alan Cardano (ADA), DeFi uygulamaları üzerindeki likidite etkisini gözler önüne seriyor. Cardano (ADA), balinaların ilgisini çeken hafif ayrılma işaretleri ortaya koyuyor.

10.000 veya daha fazla Cardano (ADA) belirteci tutan adresler, 5 ayda 1,03 milyar (%3,3 daha fazla) biriktiriyor. Buna rağmen Cardano (ADA), 13,55 milyar dolarlık piyasa değeri ve 214,27 milyon dolarlık 24 saatlik Cardano (ADA) hacmiyle geçen yıl %62,38'lik bir değer kaybıyla karşı karşıya kaldı.

Shiba Inu'nun (SHIB)

Bu hafta, Shiba Inu (SHIB), Elon Musk'ın Dogecoin logosunu Twitter'dan kaldırmasının ardından %2,86 düştü. Shiba Inu'nun (SHIB) Shibarium'u, Shiba Inu'yu (SHIB) teknoloji odaklı bir ekosisteme dönüştürmeyi amaçlıyor.

Bir Ethereum blok zinciri katmanı olarak Shibarium, Shiba Inu'nun (SHIB) Ethereum'a olan güvenini azaltır. Shiba Inu (SHIB), artık Shibarium'un birincil geliştiricisi olan Unification için bir öncelik olan ademi merkeziyet konusunda Ethereum ile rekabet edebilir.

Shiba Inu'nun (SHIB) 6,41 milyar dolarlık piyasa değeri ve 149,23 milyon dolarlık 24 saatlik Shiba Inu (SHIB) hacmi var.

Collateral Network (COLT)

Teminat Ağı (COLT), insanların kredilere erişim şeklini değiştiriyor. Yalnızca geleneksel bankacılık sistemine güvenmek yerine, borç alanlar artık blockchain teknolojisinin mümkün kıldığı yeni çözümleri kullanabilirler. Teminat Ağı (COLT), insanların maddi varlıkları teminat olarak kullanarak kredi almalarını sağlayan devrim niteliğinde merkezi olmayan bir borç verme platformudur.

Teminat Ağı (COLT), fiziksel varlıkları varlığa dayalı, fraksiyonlara ayrılmış NFT'lere dönüştürür. Bu, borç verenlerin küçük miktarlarda borç vermesine olanak tanır, böylece borçlular nakit kredi alabilirler.

Teminat Ağı (COLT), herkesin, herhangi bir yerde, borç alan olmasına ve Collateral Network'teki (COLT) maddi varlıkları üzerinden kredi almasına ve kredi geçmişini sağlam tutarken 24 saat içinde nakit almasına olanak tanır. Collateral Network (COLT), en iyi matematiksel kredi çözümlerini bulmak için yapay zekayı kullanarak borç verenler için en iyi oranları elde etmek istiyor.

Tüm sistemi çalıştırmak için Collateral Network'e (COLT) özgü Collateral Network (COLT) belirteçleri kullanılır. Ön satış şimdi ikinci aşamasında. Jetonlar 0,014 dolardan satılıyor ve fiyatın %3500 artması bekleniyor.

Collateral Network (COLT) token sahipleri, staking, yönetim, ticaret, daha düşük ücretler ve diğer birçok avantajdan yararlanacak.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ