Neredeyse tüm altcoinler 1 Mayıs'ta ani bir düşüş kaydetti; Bazı kripto paralar yükselmeyi ve kayıpları kurtarmayı başarırken, diğerleri henüz bir boğa yolculuğu başlatamadı.

BNB Boğa Koşusu Yaparken Bitcoin Sv ve Decred Kayıplar Arasında Mücadele Etti

Neredeyse tüm altcoinler 1 Mayıs'ta ani bir düşüş kaydetti; Bazı kripto paralar yükselmeyi ve kayıpları kurtarmayı başarırken, diğerleri henüz bir boğa yolculuğu başlatamadı. Örneğin, Binance Coin bir boğa koşusuna çıkmaya hazırken, Bitcoin SV ve Decred aşağı trend olmaya devam ediyor.

Bitcoin SV

Ekteki tabloda görüldüğü gibi Bitcoin SV, Nisan başında% 25 oranında artarak 219.11 $ 'a ulaştı. Ancak, kripto para çok yakında bir düşüş gördü ve fiyatı 179.97 dolara düşürdü. BSV, aylardır bu temel direnç seviyesini kırmaya çalışıyor ancak başarılı olamadı. Mayıs ayında, kripto para % 12'lik bir düşüş daha gördü ve 192.79 $ 'a destek verdi. Görünüşe göre, madeni para birkaç gün daha aşağıya doğru eğilim göstermeye devam edebilir ve bu Müthiş Osilatör göstergesi ile daha da doğrulanır.

Binance Coin

BSV'ye benzer şekilde, Binance Coin de Nisan başında % 36,2 arttı ve ay boyunca önemli kazanımlar kaydetti. Bununla birlikte, Nisan ayının başlamasıyla birlikte, diğer birçok altcoin gibi BNB de fiyatını düşürdü ve neredeyse iki hafta boyunca aşağıya doğru eğilim gösterdi. 13 Mayıs'ta, kripto para bir artış gördü ve sonunda% 10 arttı ve şu anda 16.08 $ 'da destek buldu. MACD göstergesinin yükseliş crossover'ın belirttiği gibi, kripto para önümüzdeki günlerde yukarı yönlü seyretmeye devam edebilir.

Decred

Decred, CoinMarketCap'e göre 44. kripto para, Nisan başında bir boğa koşusu başlattı ve 9 Mayıs'a kadar devam etti; Kripto para o dönemde hızlı bir gelişme gösterdi. Ancak, 12 Mayıs'taki% 17,4'lük düşüşün ardından, kripto para yükselmek için mücadele ediyor. Desteği 13,01 dolardan ihlal etmese de, koin yakın zamanda anahtar direnç seviyesine [14,39 $] yükselmeyebilir ve bu sıfır çizgisinin altında kalan CMF göstergesi ile daha da doğrulanabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ