BNB Coin son 24 saatte yüzde 2,2 oranında artış yaşayarak günün en iyi performansını sergiledi.

BNB Coin Şu Anda Piyasadaki En İyi Performansı Gösteren Kripto Para Birimi

Kripto para piyasası, geçtiğimiz birkaç hafta boyunca kısa dalgalanmalar yaşıyor gibi gözüküyor ve genel kapitalizasyon yavaş yavaş bazı kazançar sağlıyor. Binance'nin BNB token'ı, fiyat performansı nedeniyle göze çarpan kripto para birimlerinden biriydi.

Verilere göre, BNB token'ı, son 24 saatlik dönemde yüzde 2,2'den fazla artış yaşayarak, günün en iyi performansını sergileyen token olduğu görülmektedir. Bu, firmanın halen denenmekte olan merkezi olmayan değişimi ve hatta Binance'in CEO'su ile ilişkili gibi görünen bir harekettir. Changpeng Zhao, BNB ticaret yarışmasında destek için kullanıcılara 100.000 $ 'lık bir ödül sunduğunu belirtti.


    @Binance_DEX'in cehennemini test etmek için, testnet alım satım rekabetimiz için ödül olarak kabaca 100.000 $ USD eşdeğer, REAL $ BNB token'ı veriyoruz.   


Kaybedecek bir şeyin yok!
   Gelin ve eğlenceye katılın ve ana ağı daha hızlı başlatmamıza yardımcı olun!

Aslında, BNB tokeni son iki hafta içerisinde fiyatlarının yüzde 74'ün üzerinde olduğunu gördü. Bu, bir bütün olarak düşünüldüğünde pazarın geri kalanından çok daha iyi bir performans sergilediğini gösteriyor.

Binance’in beyaz tahtasındaki notunda tıpkı BNB gibi, kripto para kullanıcılarına her yıl indirimler veriyor. Borsa, 200 milyon arzının yarısı geri alınana kadar jeton satın almak ve onları yok etmek için her çeyrekte karının yüzde 20'sini kullanıyor.

Binance Coin, CoinMarketCap’e göre şu an 9. sırada ve son 24 saatte % 4.03 düşüş yaşayarak 11,30 $ seviyelerine geriledi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ