Game-Fi endüstrisi yıllar içinde değişti ve devrim niteliğindeki değişikliklerin çoğu birkaç ay içinde gerçekleşti.

BNB Madencilik Deneyiminizi Sorunsuz Hale Getirmek İçin Altına Hücum Finansmanı

Game-Fi endüstrisi yıllar içinde değişti ve devrim niteliğindeki değişikliklerin çoğu birkaç ay içinde gerçekleşti. Uzaya yeni özellikler getirildi ve onu kripto alanında en çok aranan alanlardan biri haline getirdi. Ödüllendirici protokollerle birleşen oyun heyecanı, oyun topluluğunu kendine bağladı! Ve Binance Akıllı Zinciri üzerine inşa edilmiş heyecan verici bir BNB madenciliği oyunu olan Gold Rush Finance'ın girişiyle birlikte işler daha heyecanlı hale gelmek üzere.

Gold Rush Finance, kullanıcıların BNB madenciliği yapmasına ve platformun yerel $GRUSH jetonlarını kazanmasına olanak tanıyan, Vahşi Batı merkezli bir NFT Game-Fi projesidir. Ayrıca, kapmak için pasif ödüller var. Bunlar son yıllarda popülerlik kazandı ve hem oyuncular hem de madenciler için istikrarlı bir gelir kaynağı haline geldi. Pasif ödüller, genel olarak, aktif olarak dahil olmasanız bile, gerekli varlıkları edinerek kazanılabilir.

BNB tokenlerini  çıkarmak için optimal bir ekip oluşturmalı ve onları vahşi doğada keşif gezilerine göndermelisiniz. BNB tokenlerini çıkarmak ve $GRUSH ödülleri kazanmak için edinebileceğiniz NFT'ler şeklinde üç mürettebat sınıfı vardır. Madenciler, adından da anlaşılacağı gibi, işi gerçekten yapanlardır. Altın madenciliğinden sorumludurlar. Sırada, savunmacı rolünü oynayan Silahlı Adamlar var. Bunlar çiftçileri ve hazine avlarında çıkarılan altını korur. Son sınıf, $GRUSH çiftliklerinde çalışan Çiftçilerdir. Çalıştığınız Çiftçi NFT'lerinin sayısı ne kadar fazlaysa, kazandığınız $GRUSH tokenleri  de o kadar yüksek olur! Ekosistemin pasif gelir kısmını oluşturur.

Gold Rush Finance, üç kritik açıdan uzun vadeli sürdürülebilirlik ve uygulanabilirlik sağlar.

Gold Rush Finance, son birkaç yılda piyasaya sürülen NFT tabanlı oyun projelerini analiz ettikten sonra, bunlara musallat olan ve bazı durumlarda bunların çöküşüne yol açan sorunları belirledi. Game-Fi platformu daha sonra daha kapsamlı bir kullanıcı tabanı, istikrarlı getiriler ve daha yüksek ödüller sağlamak için üç ana sütun buldu.

BNB Ödülleri Oracle

Gold Rush Finance, ödülleri $BNB olarak kazanmanıza rağmen, yerel $GRUSH tokenleri  şeklinde dağıtır. Kararlılık ve düşük oynaklık sağlar. Birkaç P2E Oynat to Kazan oyununda, kullanıcılar ödüllerin tutarsız olduğunu ve piyasa dinamiklerine bağlı olduğunu fark etmiş olabilir. Örneğin, bir oyuncu ödül olarak 100$ kazanır, ancak piyasadaki ani bir çöküş nedeniyle sadece 50$ alabilir. Bu özel faktör, düzenli oyun topluluğunu De-Fi oyun konusunda uzun süredir tereddütte tutuyor.

Kullanıcı daha fazla istikrar sağladığını iddia ettiğinde BNB ödüllerini $GRUSH tokenlerine dönüştürmek için otomatik takas özelliğini kullanmak. Bu nedenle, Gold Rush Finance oynarken kazandığınız BNB tokenlerinin  sayısı ne olursa olsun, tam değer $GRUSH olarak dağıtılır.

NFT'lerin Deflasyonist Mekaniği

Kripto para birimlerinin yakıldığını sık sık duyduk, ancak Gold Rush Finance, NFT'lerde deflasyonist mekaniği tanıttı. Burada, BNB madenciliği yapmak için bir göreve işçi NFT'leri gönderdiğinizde, bunlardan birinin ölmesi veya blok zinciri terimleriyle belirli NFT'nin yakılması ihtimali vardır. Yine de, mürettebatın barutunu artırarak bunun olasılığını azaltabilirsiniz.

NFT'lerin bu düzenli yanması, basım sürecini aktif tutar. Ayrıca oyuncuları oyun içinde $GRUSH tokenlerini kullanmaya ve projenin ekonomisini artırmaya teşvik eder, böylece doğrudan topluluğa artan ödüllere dönüşür.

Gelişmiş Erişilebilirlik Kolaylığı ve Basit Oyun

Gold Rush Finance, maksimum etkileşime izin vermek için basit tutulur. Game-Fi alanına aşina olmayanlar bile oyunun inceliklerini anlamakta fazla zorluk çekmezler.

Ayrıca, fazla zaman ayıramayan kullanıcılar bile aktif ve pasif yollarla iyi ödüller kazanma şansına sahiptir.

Gold Rush Finance, oyundaki çeşitli bileşenleri birbirine o kadar iyi bağladı ki, her parçası diğerini destekliyor ve ekonomi bir döngü içinde çalışıyor. Madencilik ödül havuzları, Likidite havuzları ve GRUSH Farm ödül havuzları arasında toplanan vergilerin optimum dağılımı, oyunculara daha yüksek getiri sağlar.

Ayrıca, çoğu Game-Fi projesinin aksine Gold Rush Finance, yerel tokenin fiyat tablosunu sabit tutmak ve oyunculara daha yüksek getiri sağlamak için herhangi bir takım tokenini ayırmadı.

Gold Rush Finance, kısa sürede oyun topluluğu arasında bir hit oldu. Heyecan verici oyun, heyecan verici ödüller ve kapalı döngü ekonomisi ile proje, önümüzdeki günlerde Game-Fi alanını ele geçirmeye hazırlanıyor. Öyleyse, henüz yapmadıysanız, bugün Gold Rush Finance'ı deneyin!

Gold Rush Finance hakkında daha fazla bilgi edinmek için projenin resmi web sitesini ziyaret edin: https://grush.finance/

Ayrıca, son gelişmeler ve yayınlardan haberdar olmak için tüm sosyal medya kanallarında Gold Rush Finance'ı takip edin.

Twitter: https://twitter.com/Grushgame

Telegram: https://t.me/grushfinance

Anlaşmazlık: https://discord.com/

Medium: https://grushfinance.medium.com/

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ