BNB Train, BSC zincirindeki flaş kredi arbitraj fırsatlarından yararlanan, sahibi tarafından vazgeçilen akıllı sözleşmeler yoluyla kar üreten bir BSC merkezi olmayan uygulamasıdır dApp.

BNB Train, BSC zincirindeki flaş kredi arbitraj fırsatlarından yararlanan, sahibi tarafından vazgeçilen akıllı sözleşmeler yoluyla kar üreten bir BSC merkezi olmayan uygulamasıdır dApp.

Yüksek verimli bir çiftçilik DApp'i olan BNB Train, yatırımcılara muazzam getiriler sağlıyor. Kripto piyasası uzun bir ayı piyasası olacağı tahmin edilen bir piyasaya girdiğinde yatırımcılar fırtınayı atlatmak için güvenli bir limana ihtiyaç duyacaklar ve BNB Treni bu güvenli limanı sağlıyor. Yüzde 19'a varan günlük getiri ile yatırımcılar kripto para birimlerinden tutarlı bir pasif gelir elde edebilirler. Cryptocurrency sahipleri BNB'lerine 7 ila 30 günlük bir süre için yatırım yapabilirler. BNB yatırımlarının günlük getirileri, kullanıcı tarafından her an geri çekilebilir. Binance Smart Chain'de en yüksek getiriye sahip dApp'lerden biridir. Kullanıcıların rahatça yaşamasını sağlayan yüksek verimli merkezi olmayan finans DeFi çiftçilik protokolü.

Akıllı sözleşme, projeye onay mührünü veren üst düzey bir akıllı sözleşme denetim kuruluşu tarafından denetlendi. Bu, değiştirilemeyeceği veya düzenlenemeyeceği anlamına gelen, değişmez bir koda sahip reddedilmiş bir sözleşmedir. Kullanıcıların bir aracıya ihtiyaç duymadan akıllı sözleşmeyle doğrudan etkileşim kurmasına olanak tanıyan ve herhangi bir büyük kuruluş tarafından kontrol edilmediği için hükümetler ve bankalar tarafından erişilemez hale getiren güvenilmez bir uygulamadır. Merkezi olmayan uygulamalar için küresel bir App Store olan DappRadar, BNB Trenini dApp doğruladı ve listeledi. Kullanıcıların uygulamaların başarısını izlemelerine olanak tanır, bu da yüksek verimli tarım DApp'inin güçlü bir geçmişe sahip olduğunu ortaya çıkarır.

Yatırımcılar, hem boğa hem de ayı piyasalarındaBNB Treni ile tutarlı karlar bekleyebilirler. Uzun vadeli yatırımcıların piyasadan uzaklaşmaları ve kripto para varlıklarını çoğaltmaları için ideal bir yaklaşımdır. BNB Trenini kullanma süreci basittir. Birkaç basit adımda BNB'nize yatırım yapmaya ve günlük kazanç elde etmeye başlayabilir, dilediğiniz an paranızı çekebilirsiniz.

Beş Basit Adımda BNB Treniyle Nasıl Kazanç Oluşturulur

BNB TRain ile holdinginizi kullanmak ve kar elde etmek oldukça basittir ve sadece yerel tokenleri tutarak ve stake ederek elde edilebilir, işte herkesin beş basit adımda BNB Train'den nasıl kar elde edebileceği:

Bir Cüzdan Oluşturun: MetaMask veya TrustWallet'i indirin ve bir cüzdan oluşturun. Binance Smart Chain'i ağ listenize ekleyin

BNB Alın: Bir borsada yani Binance BNB satın alın. BNB'yi cüzdan adresinize aktarın. BEP-20 adresleri "0x" ile başlar

Cüzdanınızı Bağlayın: Sitenin üst kısmında, "Cüzdanı bağla"yı tıklayın, işlemi onaylayın, ardından cüzdanınızın numaralarını görmelisiniz.

Para Yatırın: "Para Yatır" düğmesine tıklayın. Açılan pencerede tutarı girin, tekrar "Para Yatır" butonuna tıklayın ve işlemi onaylayın.

Temettü Alın!: Başarıyla bir depozito oluşturdunuz! Artık her saniye, "Çek" düğmesine tıklayarak istediğiniz zaman çekebileceğiniz temettüler alacaksınız.

Arbitraj fırsatlarını ve karlı flash kredi işlemlerini bulmak için sistem, Ethereum sanal makine flash takas teknolojisini kullanır. Platform, arbitraj olanaklarını bulmak için her dakika yüzlerce işlem üretir. Kullanıcıların mevduatları, her işlem için likidite sağlamak için bir gaz ücreti olarak kullanılırken, başarılı flash kredilerden elde edilen karlar geri ödenir. Proje, mempool'daki yeni işlemleri izler ve büyük DEX siparişlerini arar. Büyük bir satın alma siparişi varsa, botlarımız yeni bir işlem oluşturur ve büyük sipariş yürütülmeden önce tokeni satın alır, ardından büyük sipariş tamamlandıktan hemen sonra satar. Sunucularımız, işlem, mempool ve yayın gecikmesini 3 milisaniyeye kadar en aza indirmek için tüm BSC düğümlerini barındırır.

Temettüler, kullanıcı tarafından seçilen süreye göre hesaplanır. En kısası ise yüzde 119 getiri ile yedi gün. Her saniye, bu temettüler hesaplanır ve ödenir. Yatırımcılar, "Çek" düğmesini seçerek yatırımın olgunlaşmasını bekleme veya temettüleri geri çekme seçeneğine sahiptir. BNB çekildiğinde otomatik olarak cüzdana aktarılır.

BNB Treni hakkında daha fazla bilgi için www.bnbtrain.org adresini ziyaret edin.

Telegram: https://t.me/bnbtrainChat

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ