Müzik tutkunlarının bilet satın alması ve yönetmesi için güvenli ve kullanışlı bir yol sunan, eğlence endüstrisinde ana akım blockchain teknolojisinin kullanılmasına yönelik büyük bir adım.

BNB Zinciri ve Fellaz, Abu Dhabi

Müzik tutkunlarının bilet satın alması ve yönetmesi için güvenli ve kullanışlı bir yol sunan, eğlence endüstrisinde ana akım blockchain teknolojisinin kullanılmasına yönelik büyük bir adım.

Günlük aktif kullanıcılar açısından dünyanın en büyük akıllı sözleşme blok zinciri olan BNB Chain ve önde gelen Web3 eğlence ekosistemi Fellaz, önde gelen EDM müzik festivali Ultra Abu Dhabi için blok zincir tabanlı bir biletleme çözümünün piyasaya sürüldüğünü duyurdu. 4 ve 5 Mart 2023 tarihlerinde.

BNB Zinciri tarafından desteklenen son teknoloji biletleme çözümü, biletlerin gerçekliğini doğrulayarak meşruiyet sağlar. İşbirliği, NFT biletlemeyi kullanan Ultra Abu Dhabi hayranları için daha sorunsuz ve güvenli bir biletleme deneyimi sağlarken müzik endüstrisinde uzmanlaşmış Web3 hayran katılımı için yeni bir plan sağlayacak.

BNB Chain Büyüme ve İşlemler Direktörü Alvin Kan, "Yeni NFT biletleme çözümü, NFT'lerin biletlerin orijinalliğini doğrulamak için güvenli ve kurcalamaya karşı korumalı bir yol sağlamak ve hayranlar için rahat ve sorunsuz bir deneyim sunmak için kullanılmasına izin verecek. . Bu işbirliğinin, eğlence endüstrisinde ana akım blockchain teknolojisinin kullanımında ileriye doğru atılmış büyük bir adımı temsil ettiğine inanıyoruz ve bunun hem IRL hem de Metaverse ortamlarında Web3 hayran etkileşimi ve eğlence uygulamaları için yeni bir standart belirleyeceğinden eminiz."

Fellaz CEO'su Bobby Bhatia, “NFT biletlememizi bu küresel EDM müzik festivaline getirmek için BNB Chain ile ortak olmaktan heyecan duyuyoruz. BNB Zinciri tarafından desteklenen Fellaz NFT Biletleri, hayranlar için daha güvenli ve ilgi çekici bir biletleme deneyimi sağlayacak. Ultra gibi küresel markalarla eğlence sektöründe bu teknolojinin ön saflarında yer almaktan heyecan duyuyoruz.”

Ultra Abu Dabi de dahil olmak üzere Asya'daki birçok Ultra etkinliğinin organizatörü olan UC Global'in Yönetici Ortağı Dudley Chou, "Bu çığır açan girişimde Fellaz ile ortak olmaktan heyecan duyuyoruz" dedi. "Etkinlik biletleme için NFT'lerin kullanımı eğlence endüstrisinde büyüyen bir trend ve Fellaz ve BNB Chain ile ortaklığımız, bu teknolojiyi ana akıma getirme yolunda atılmış büyük bir adım. Kusursuz entegrasyonu ve benzersiz güvenliğiyle Fellaz'ın NFT biletleme çözümü, hem hayranlar hem de etkinlik organizatörleri için yeni bir kolaylık ve katılım düzeyi sağlayacak."

Fellaz ve BNB Chain, Ultra Abu Dhabi'ye gelen hayranlar için mümkün olan en iyi deneyimi sağlamaya kararlıdır. Ultra Abu Dhabi'nin 4 ve 5 Mart 2023'te gerçekleşmesi planlanıyor. BNB Chain destekli Fellaz NFT Bileti, etkinlik sırasında ve sonrasında talep edilebilecek özel avantajlarla geliyor ve Ultra Abu Dhabi'de VIP Kabul sunan tek resmi seviye. 2023. Bu özel bilet, Şubat ayında yakında duyurulacak bir tarihten itibaren satışa sunulacak.

NFT'leri biletleme sürecine entegre etmek, geleneksel biletleme sistemlerine göre çeşitli avantajlar sunar. NFT'ler, biletin orijinalliğini doğrulamak için güvenilir ve güvenli bir yol sunarak, yalnızca meşru bilete sahip olanların giriş erişimini garanti eder. Bu, müzik endüstrisinde uzun süredir bir sorun olan bilet sahtekarlığı sorunuyla mücadele etmeye yardımcı olur.

Ayrıca, bilet satın alma sürecinde daha fazla esneklik ve rahatlık sağlar. Bilet sahipleri biletlerini bir bayiye ücret ödemeden arkadaşlarına kolayca devredebilir veya ikincil piyasada satabilirler. Bu, müzik tutkunları için daha sorunsuz ve sorunsuz bir deneyim sağlar. Ayrıca, biletleme sürecinde NFT'lerin kullanılması, kişiselleştirilmiş ve etkileşimli festival deneyimleri gibi yenilikçi özelliklerin uygulanmasını sağlar.

Özellikle etkinlik için NFT biletleri, hayranlara katılım ve erişim için yeni fırsatlar sağlayacak. Çok zincirli bir NFT-FIRST cüzdanı olan Favorlet cüzdanında tutulan NFT biletlerinin doğrulanmasının ardından hayranlar, festival alanlarına hızlı erişim, özel buluşma ve selamlama fırsatları gibi tesis içinde ve ötesinde özel deneyimlere ve içeriğe erişebilir. sanatçılar, VIP ve VVIP bölgelerine özel giriş ve yıldızların ve değer vermek istedikleri gerçek zamanlı anların paraya çevrilebilir, misli olmayan çekimleri ve çekimleri.

Çözümle ilgili daha fazla ayrıntıyı https://fellaz.io adresinde bulabilirsiniz.

BNB Zinciri Hakkında

BNB Zinciri, BNB tarafından desteklenen, topluluk odaklı, merkezi olmayan ve sansüre dayanıklı bir blok zinciridir. EVM uyumlu ve çok zincirli bir ekosistemi kolaylaştıran BNB Beacon Chain ve BNB Smart Chain'den (BSC) oluşur. İşlem hacmi ve günlük aktif kullanıcılar açısından dünyanın en büyük akıllı sözleşme blok zinciridir. Bugüne kadar 200 milyon benzersiz adresten 3 milyar işlemi gerçekleştirerek geliştiricilere, başlangıcından bu yana ultra düşük gaz ücretleri ve sıfır kesinti süresi ile büyük kullanıcı erişimi sağladı. Ekosistemde mu genelinde 1.300'den fazla aktif dApp varDeFi, Metaverse, blockchain oyunları, NFT ve daha fazlası gibi ltip kategorileri.

Fellaz Hakkında

Singapur merkezli Fellaz, tescilli teknoloji ve küresel eğlence varlıkları aracılığıyla gerçek dünya değeri sunan çok zincirli bir Web3 eğlence işletmesidir. Bir dijital ve IRL etkinlik merkezi olarak Fellaz, eğlence ve sporda NFT tabanlı yaşam tarzı üyeliği ve biletleme hizmetleri aracılığıyla özel deneyimler oluşturmaya ve kullanıcı katılımını en üst düzeye çıkarmaya odaklanıyor. Küresel bir yaşam tarzı ve eğlence üyelik hizmetini yönetirken orijinal IRL etkinliklerini teşvik eden ve birlikte organize eden Fellaz, Fellaz ekosistemine ve topluluk üyelerine maksimum değer sağlarken, gelecek vaat eden Web3 işletmeleri için bir plan ve geçerli bir prototip olmayı hedefliyor. Fellaz, kullanıcıları sevdikleri markalarla buluşturarak günlük eğlence deneyimlerini daha özel hale getiriyor.

UC Global Hakkında

Merkezi Seul, Kore'de bulunan UC Global, bölgenin Y Kuşağı ve Z Kuşağı yaşam tarzı ve eğlence ihtiyaçlarına daha fazla hizmet etmek için bir hizmet ve ürün ekosistemi oluşturma vizyonuna sahip, Asya odaklı bir yaşam tarzı ve eğlence markası yönetim şirketidir. UC Global, diğerlerinin yanı sıra Ultra Kore, Ultra Japonya ve Ultra Bali gibi Ultra markalı etkinliklerden oluşan bir portföy üretir. UC Global'in markaları ve etkinlikleri, 12 ülke ve bölgede, 1,4 milyondan fazla hayranın katıldığı 100'den fazla geniş formatlı canlı etkinlik aracılığıyla üretilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ