Yüksek verimli tarım DApp BNB100X, yatırımcılara büyük getiri sağlıyor.

Yüksek verimli tarım DApp BNB100X, yatırımcılara büyük getiri sağlıyor. Kripto piyasası, uzun bir ayı piyasası olması beklenen bir döneme girerken, yatırımcıların fırtınayı atlatmak için güvenli bir limana ihtiyacı olacak ve BNB100X bu güvenli limanı sunuyor. Yatırımlara günlük %19'a varan getiri sağlamak, yatırımcılara kripto paralarından istikrarlı bir pasif gelir elde etmenin bir yolunu sunar.

Kripto sahipleri,BNB'lerine 7 gün ila 30 gün arasında yatırım yapmayı seçebilirler. Kullanıcılar BNB yatırımlarının günlük getirilerini diledikleri zaman çekebilirler. Binance Akıllı Zincirinde en yüksek getiriye sahip DApp'lerden biridir. Kullanıcıların BNB'lerinden elde ettikleri getirilerle geçinmelerini sağlayan yüksek verimli bir merkezi olmayan finans (DeFi) tarım protokolü.

Akıllı sözleşme,projeye onay damgasını veren lider akıllı sözleşme denetim firması Tech Audit USA tarafından denetlenir. Bu vazgeçilmiş bir sözleşmedir ve kod değiştirilemez, yani değiştirilemez veya düzenlenemez.

Kullanıcıların herhangi bir aracıya ihtiyaç duymadan akıllı sözleşme ile doğrudan etkileşime girmesini sağlayan ve herhangi bir büyük taraf tarafından kontrol edilemeyen, hükümetlerin veya bankaların erişiminden uzaklaştıran, güvenilmez bir uygulamadır.

BNB100X, merkezi olmayan uygulamalar DApp'ler için küresel bir App Store olan DappRadar tarafından incelenmiş ve listelenmiştir. Kullanıcıların, yüksek verimli tarım DApp için etkileyici bir geçmiş performansı gösteren uygulamaların performansını izlemelerine olanak tanır.

BNB100X ile yatırımcılara boğa ve ayı piyasalarında tutarlı getiri garantisi verilir. Uzun vadede elde tutmayı planlayan kullanıcılar için piyasadan çıkmak ve kripto varlıklarını çoğaltmak için mükemmel bir yoldur.

BNB100X Nasıl Kullanılır ?

BNB100X'i kullanmak basit bir işlemdir. Birkaç basit adımla BNB'nize yatırım yapmaya ve istediğiniz zaman çekilebilecek günlük getiriler elde etmeye başlayabilirsiniz.

Cüzdan Oluştur

İlk adım, Metamask, TrustWallet, WalletConnect veya Binance Akıllı Zinciri destekleyen herhangi bir cüzdan ile bir cüzdan oluşturmaktır. Açıldıktan sonraBinance Smart Chain'i ağa ekleyin.

BNB Aktarın ve Cüzdana Bağlayın

Bir sonraki adım, BNB'yi cüzdan adresinize aktarmaktır. Kullanıcılar mevcut BNB'lerini kullanabilir veya BNB satın alabilir. Bundan sonra, web sitesinin üst kısmındaki “Bağlan +” düğmesine tıklayın.

Yatırım Süresi Seçin ve Para Yatırın

Cüzdan başarıyla bağlandıktan sonra aşağı kaydırın ve yatırım yapılacak gün sayısını ve yatırım yapılacak BNB miktarını seçin. "Yatırım" ı tıklayın. Cüzdanınıza para yatırma işleminizi onaylayacağınız bir pencere açılacaktır.

Temettüler Nasıl Hesaplanır?

Temettüler, kullanıcı tarafından seçilen süreye göre hesaplanır. En düşük yedi gündür ve bu da %119'luk bir getiri sağlar. Bu temettüler her saniye hesaplanır ve ödenir. Yatırımcılar, yatırımın süresini beklemeyi veya “Çek” düğmesine tıklayarak temettülerini çekmeyi seçebilirler. Çekilen BNB otomatik olarak cüzdana aktarılır.

BNB100X Tavsiyesiyle Kripto Kazanın

BNB100X ayrıca, yönlendirilen cüzdandan yatırılan miktarın %5'ine kadar ödeme yapan bir yönlendirme sistemi sunar. Bu, yatırımcıların her bir yönlendirme seviyesi için bir yüzde aldıkları için pasif gelir elde etmelerinin başka bir yoludur. Ne kadar çok referans o kadar çok kazanç.

Mutlu Yatırım!

Medya bağlantısı

Web sitesi:BNB100x.com

Telegram: https://t.me/BNB100x

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ