Ballet Crypto'nun kurucusu ve CEO'su Bobby Lee, oldukça yüksek bir bitcoin tahmininde bulundu. Lee, Bitcoin’in piyasa değerinin önümüzdeki dokuz yıl içinde altının piyasa değerini geçeceğine ve bitcoin fiyatının 1 milyon dolara ulaşacağına inanıyor.

Bobby Lee’den Dudak Uçuklatan Bitcoin Tahmini Geldi: 1 Milyon Dolar

Ballet Crypto'nun kurucusu ve CEO'su Bobby Lee, oldukça yüksek bir bitcoin tahmininde bulundu. Lee, Bitcoin’in piyasa değerinin önümüzdeki dokuz yıl içinde altının piyasa değerini geçeceğine ve bitcoin fiyatının 1 milyon dolara ulaşacağına inanıyor. Euro Capital CEO'su bu tahmini "saçma" olarak nitelendiriyor.

Ballet Crypto'nun CEO'su Bobby Lee, bitcoin'in geleceğini tahmin etmek için Twitter'da açıklamalarda bulunuyor. Önümüzdeki dokuz yıl içinde kripto para piyasasının toplam değerinin altının değerini geride bırakacağını ifade ediyor. Şu anda, altın’ın piyasa değeri yaklaşık 8 trilyon dolar civarında. Lee, “altını geride bırakan bir Bitcoin’in” 500 bin dolarlık bir değere ulaşmasıyla geçişin mümkün olacağını vurguluyor.

Balled Crypto CEO'su, tahminine göre, dönem boyunca küresel enflasyonist politikaların bitcoin fiyatının bir milyon doları aşmasına neden olacağını belirtiyor.

Altın Savunucusu Peter Schiff, Lee’nin Öngörüsünü “Saçma” Olarak Nitelendiriyor.

Euro Capital CEO'su ve bitcoin muhalifi Peter Schiff, Lee'nin yaptığı tahminin saçma olduğunu tweetledi. Tahminlerin böyle ciddiye alındığını, balinaların sessizce gemiyi terk ederken, Bitcoin’i elinde tutanların gemide kalan son kişiler olduğunu belirtiyor. Peter Schiff kripto topluluğunda, kripto para birimlerini aşağılayıcı tavırlarıyla biliniyor.

Bobby Lee, Bu Tür Tahminlerde Bulunan İlk Kişi Değil.

Daha önce, Gemini Trust'ın kurucusu Tyler Winklevoss da Bitcoin’in gelecekte altın borsasını geçeceğini öngörmüştü. Her zaman tartışmalarla çevrili olan McAfee Associates'in kurucusu John McAfee, önde gelen kripto para biriminin fiyatının gelecek yılın sonuna kadar 1 milyon dolara ulaşacağını öngörüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ