VeChain, Boston Consulting Group (BCG) ile stratejik bir ortaklık kurduğunu duyurdu.

Boğa: VeChain, VET 3.0 İle Dünya Çapında Sürdürülebilirliği Desteklemek İçin Milyar Dolarlık Boston Consulting Group  İle Ortaklık Kuruyor

VeChain, Boston Consulting Group (BCG) ile stratejik bir ortaklık kurduğunu duyurdu. Ortaklık, protokolün sürdürülebilirliğe odaklanan bir sonraki Beyaz Bülteninin oluşturulmasına tanık oldu.

Bir başka mega hamleyle VeChain, dünya çapındaki sürdürülebilirlik gündemini yönlendirmeye yardımcı olmak için bir Amerikan Yönetim Danışmanlığı firması olan Boston Consulting Group (BCG) ile ortaklığını duyurdu. VeChain, kısa süre önce sona eren HiVe Etkinliği'nde başlangıçta açıklanan ortaklığı açıklamak için Twitter hesabını aldı.


HiVe Etkinliğine giden günlerde VeChain, topluluğuna bir dizi önemli duyuru yapacağına söz verdi. Dünyaca ünlü multi milyar dolarlık bir şirket olarak BCG bağlantısı, firma için en umut verici olanlardan biri olarak etiketlendi ve dünyadaki en çok yönlü kurumsal sınıf blok zinciri protokollerinden biri olarak markasını güçlendirdi.

Ortaklık, nerede olduğunu, şu anda nerede olduğunu ve yakın gelecekte nereye gideceğini ayrıntılarıyla anlatan yeni VeChain Teknik İncelemesinin oluşturulmasını içeriyordu.

VeChain ve BCG, yeni Whitepaper'da Sürdürülebilirliğe Vurgu Yapıyor

VeChain, blok zinciri teknolojisinin gücünü kullanarak sürdürülebilir çözümler üretmeye çalışırken, kendisini 21. yüzyıl için referans blok zinciri olarak hizmet edecek şekilde konumlandırıyor. Önemli bir eylem planı, BCG ortaklığıyla uygulamaya koyduğu şeydir. Whitepaper'da şunlar yazılıdır;

Blockchain ve diğer teknolojilerden güç alarak, yaklaşan sürdürülebilirlik geçişini hızlandıracak ve destekleyecek ortaklıklar kuruyoruz. Önceden, bireylerin zamanımızın kritik zorluklarını ele alma konusunda sınırlı güçleri vardı. Web3 çağına girerken, sürdürülebilirliği ulaşılabilir kılmak için platformlar oluşturacağız,

VeChain Beyaz Bültenine göre protokol, belediyelerde uygulaması kolay çözümler sunarak bireysel sürdürülebilirliği yeni zirvelere taşıyacak. Örneğin, VeChain protokolü, gıda israfını azaltmak için son kullanma tarihi geçmiş gıdaların bir gıda bankasına bağışlanmasını teşvik edecektir.

VeChain'in üçüncü yinelemesindeki temel odak noktası, topluluğunu genel sürdürülebilirlik çabalarını desteklemeye yardımcı olabilecek bilinçli kararlar alma konusunda güçlendirmektir.

Genel hedefimiz, insanların her gün sürdürülebilirlikle ilgilenmesini sağlamaktır. Bunu, sağlıklı gıdaya, temiz suya ve temiz havaya erişim gibi insan olarak varoluşumuzun temelini oluşturan temel çevresel ve toplumsal faktörleri etkileyen etkili, bilgiye dayalı kararlar almaları için ellerine daha fazla güç vererek yapacağız.

Sürdürülebilir Dünyada VeChain

VeChain, son birkaç yıldır sürdürülebilirlik uygulamaları söz konusu olduğunda, konuşmayı özellikle yürütüyor. Diğer girişimlerin yanı sıra VeCarbon yoluyla Karbon emisyonlarının ölçülmesine yardımcı olmak için kurumsal çözümlerin geliştirilmesinde tercih edilen protokol olarak taslağı hazırlanmıştır.

VeChain'in vizyonu, mevcut blockchain yeniliklerinin sürdürülebilir bir şekilde geliştirilmesini sağlamanın da merkezinde yer alıyor. Protokol, kısa bir süre önce Madⓥ-Apes ile milyar dolarlık etkinliklere Proof of Attendance Non-Fungible Tokens (NFT'ler) ile destek sağlamak için ortaklık kurdu.

Çeşitlilik ile, VET 3.0 ile tanınan blok zinciri, vizyonlarını daha da güçlendirecek ve belirlenen hedeflere ulaşmak için gereken gerekli işbirliklerini geliştirmeye yardımcı olacaktır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ