İkinci en büyük kripto para birimi neredeyse yüzde 15 pompaladı ve Tezos'tan sonra en iyi ikinci yükseliş gerçekleştiren koin oldu.

Boğa Yürüyüşüne Geçen Ethereum İlk 10’da En İyi İkinci Oyuncu Oldu

İkinci en büyük kripto para birimi neredeyse yüzde 15 pompaladı ve Tezos'tan sonra en iyi ikinci yükseliş gerçekleştiren koin oldu.

Yakın zamanda Ethereum'u dikkatle izleyen analistler, ETH'nin herhangi bir günde pompalamaya başlamasını bekliyorlar. Şimdi, Ethereum neredeyse yüzde 15 arttıkça, birçok tüccar yükseliş tahminleri sunuyor.

Ethereum, Tezos'un arkasında, ilk 10'da yer alıyor ve yaklaşık yüzde 25 pompalıyor.

Analistler Ethereum’da Yükseliş Bekliyor

Tüccar 'CryptoWolf', bir ETH / BTC grafiğini izlerken, 250 dolardan işlem yapan ETH'nin henüz pump hareketi yapmaya bile başlamadığını belirtti. ETH için adil bir değerin şu anda iki kat daha büyük olacağını düşünüyor : 500 $.

Topluluğa Bitcoin'in 2018'de 10.300 dolara düştüğü ve Ethereum'un 750 dolardan işlem yaptığı zamanı hatırlattı. Şimdi, CryptoWolf diyor ki, ETH bu denge fiyat işaretine geri dönüyor.

BTC'nin bugünkü fiyatı 10300 iken 2018'de ETH 750 $ idi. ETH'nin denge fiyatına geri dönme zamanı geldi.

Kripto tüccarı Ethereum Jack, Ethereum ve BTC'nin ikisinin de direnç noktalarından yeni çıktığını ve  ETH ile rallilerine devam ettiğini söylüyor.

Kartlardaki ETH Fiyatı: 279 $

Twitter kullanıcısı ‘TraderXO’, mevcut seviyenin bir 'Güç Gösterisi' bulundurması ve yazdırması şartıyla ETH'nin 279 ABD Doları'na (0.027000 BTC) ulaşma şansı olduğunu söylüyor. Bu durumda, ETH ve diğer altcoinler için yükseliş eğiliminin birkaç hafta devam edeceğine inanıyor.

Ancak, derin bir ters dönüşün gerçekleşebileceğine de inanıyor.

Önceki ETH tahminleri

Önceki hikayelerde analistler Ethereum'un yakın vadede ulaşması muhtemel fiyat seviyesinde oldukça yükselişte. Tahmin edilen rakamlar arasında 250 dolar, 290 dolar ve 553 dolar vardı.

Kripto tüccarı BTC_Macro, ETH'nin bir sonraki boğa koşusunda şaşırtıcı bir şekilde 10.000 $ 'a ulaşabileceğini varsayıyor.

 Geçen hafta, Mike Novogratz ETH hakkındaki görüşünü paylaştı, birkaç gün içinde 200 dolara ulaştıktan sonra kripto para biriminin daha büyük bir hamle yapacağını söyledi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ