Üçüncü en büyük kripto para birimi XRP, nihayet düşük seviyelerini kırdı ve aylarca kırmızı kaldıktan sonra XRP yatırımcıları için zor gibi görünen 0.23 $'a ulaştı.

Üçüncü en büyük kripto para birimi XRP, nihayet düşük seviyelerini kırdı ve aylarca kırmızı kaldıktan sonra XRP yatırımcıları için zor gibi görünen 0.23 $'a ulaştı.

Şimdi, kripto yatırımcıları XRP'nin bugün daha da kırılacağını söylüyor ve boğalar bir düzeltmeyi önlemeyi başarırsa, kripto para yaklaşık bir hafta içinde 0.33 $ seviyesine ulaşabilir.

‘XRP 0,33 ABD Doları Seviyesini Geri Kazanabilir’

"Joker" takma adını kullanan yatırımcı, satıcıların XRP'lerinden kurtularak şu an kârlarını kilitliyor. Kripto paranın fiyatı başlangıçta 0.24 $ işaretine yükseldi, ancak daha sonra biraz geri döndü.

Boğalar fiyatı mevcut 0.23 $ alanında tutmayı başarırsa, bir haftada XRP, topluluğun XRP'nin geri kazanmasını beklediği başka bir kilometre taşı olan 0.33 $ 'a yükselme şansına sahip.

‘XRP'nin Bugün Kırılma Olasılığı Çok Yüksek’

Kripto tüccarı @HaraldoXRP, XRP'nin Salı günü 6 aylık RSI'nın üstesinden geldiğini ve bu nedenle altı ay süren düşüş eğiliminin kırıldığını belirtti. Boğa ve XRP fiyatının bugün daha da yükselebileceğini yazıyor.

‘Ripple’ın Yasal Davası Aylar İçinde Çözülebilir’

Bugün, 15 Ocak'ta, Ripple davası hakkındaki son mahkeme duruşması gerçekleşecek ve topluluk XRP'nin bir menkul kıymet olarak sınıflandırılıp sınıflandırılmayacağını veya Ripple aleyhindeki davanın reddedileceğini öğrenmeyi bekliyor.

Ancak, bir avukat olan Jake Chervinsky, bugünkü duruşmanın sonuçlarının haftalar hatta aylar sonra açıklanacağını tweetledi.

Çarşamba günü, Ripple'ın aleyhindeki davayı reddetme (MTD) konusunda sözlü bir tartışma olacağını yazıyor. Ancak bu tür MTD'ler, normalde çözülmesi haftalar veya aylar sürüyor. Şöyle diyor:

 “Muhtemelen yeni bir şey öğrenmeyeceğiz.”

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ