Steve, COVID-19 vakalarının ABD'de zirve yapıp yapmadığını öğrenmek için Bollinger Bantları (BB'ler) göstergesini kullanıyor.

Bollinger Bantları COVID-19 Pandemisinin Zirvesini Belirlemek İçin Uygulanıyor

Steve, COVID-19 vakalarının ABD'de zirve yapıp yapmadığını öğrenmek için Bollinger Bantları (BB'ler) göstergesini kullanıyor.

SiriusXM 103'te Weird Medicine şovuna ev sahipliği yapan Dr. Steve, ABD'deki koronavirüs vakalarının zirvesini belirlemek için Bollinger Bantları ticaret göstergesini kullandı.

Bantların daralmasının, enfeksiyon oranının muhtemelen stabil olduğunu gösterdiğini iddia ediyor.

Bu çaba, steve’in  COVID-19 verilerini analiz etmek için nasıl kullanıldığını "sevdiğini" söyleyen John Bollinger tarafından övüldü.

ABD'de 830.000'den fazla COVID-19 vakası

Pandemi, küresel ekonomiyi durma noktasına getirerek dünya çapında kapanmalara yol açtı.

ABD'de, toplam vaka sayısı 1 milyona yaklaşırken, 40.000'den fazla insan koronavirüs hastalığından öldü.

Vali Andrew Cuomo'ya göre COVID-19'un merkez üssü olan New York, kısa süre önce eğrisini düzleştirmeye başladı. Bununla birlikte, dünyanın en büyük 10. ekonomisi olan Teksas yeni vakalarda yüzde 18'lik bir artış kaydetti, bu da bazı büyük ABD eyaletlerinin pandeminin zirvesini henüz görmediği anlamına geliyor.

Bollinger Band sıkışması tehlikeli olabilir

Bollinger sıkışması kurulumu genellikle uzun bir düşük uçuculuk döneminden sonra başlar ve keskin bir hareketle sonuçlanır.

COVID-19 vakaları söz konusu olduğunda, kişi yukarı doğru bir hareketi dışlamamalıdır.

 Birçok ABD yetkilisi, halkı ikinci bir pandemik dalgası hakkında uyardı, bu da hastaneler için mevcut olandan bile daha yorucu olabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ