Bu yazımızda sizlere Bonfida (FIDA) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve projenin detaylarıyla ilgili bilgilendirmeler yapacağız.

Bonfida FIDA Nedir? İşte Tüm Detaylarıyla Kripto Para Birimi FIDA Coin

Bu yazımızda sizlere Bonfida (FIDA) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve projenin detaylarıyla ilgili bilgilendirmeler yapacağız.

Bonfida FIDA Coin Nedir?

Bonfida, Serum, Solana ve Serum DEX üzerinde aktif olarak ticaret yapan büyüyen kullanıcı tabanı arasındaki boşluğu dolduran eksiksiz bir ürün paketi sunar. Amiral gemisi Serum GUI olarak platform, ilk Solana veri analizini ekosisteme getiriyor ve Bonfida'yı Ethereum DeFi ekosistemindeki önde gelen oyuncuları kopyalamak için tek noktadan bir çözüm haline getirmeyi hedefliyor. Bonfida API, şu anda kripto para birimi endüstrisindeki en büyük piyasa yapıcılarından bazıları tarafından kullanılıyor ve kullanımda haftalık% 25'in üzerinde artışla etkileyici bir büyüme yaşadı.

Bonfida — Ne Yaparız?

Bonfida tam olarak nedir? Serum için grafik kullanıcı arayüzümüzü (GUI) daha önce görmüş ve hatta cüzdanımızı bile kullanmış olabilirsiniz. Ama biz kimiz ve ne yapıyoruz? Bu blog yazısı, hedeflerimizi ve neyi başarmayı hedeflediğimizi açıklayacaktır.

Serum teknolojik bir canavardır, Solana üzerine inşa edilmiş merkezi olmayan bir değişimdir. Ancak İntikamcılar'dan Tesseract gibi, tam potansiyeline ulaşması için güçlerinden yararlanılmalı ve çıkarılmalıdır.

Solana blok zincirinin gücü, Serum'un% 100 zincir içi sipariş defterlerine, yıldırım hızında uygulama hızlarına ve son derece ucuz ücretlere sahip olmasını sağlar. Ama muhtemelen bu perdeyi daha önce duymuşsunuzdur ve Serum hakkında lirik yapmak için burada değiliz.

Tesseract metaforuna geri dönelim - Serum potansiyeli temsil eder ve Infinity Gauntlet'in taşların gücünü nasıl kontrol ettiği gibi kullanılması gerekir. Bonfida eldivendir. Serum harika bir programdır ancak Bonfida’nın GUI’si kullanıcıların DEX ile sorunsuz bir şekilde etkileşime girmesine ve potansiyelinden yararlanmasına olanak tanır.

Şimdiye kadar Bonfida, Serum'a grafikler, piyasa emirleri ve TradingView verilerini tanıtan ilk şirket oldu.

Ayrıca Serum için zincir üzerinde gerçekleşen tüm işlemleri depolayan bir arka uç altyapımız var ve bu, CoinMarketCap ve Coingecko tarafından kullanılan bir REST API aracılığıyla veri sağlamamıza izin veriyor. Şu anda günde 6 milyondan fazla istek alıyoruz.

Bu veri akışı, resmi Serum GUI tarafından her pazar için geçmiş alım satımları yüklemek için kullanılır, yani standart açık kaynak koduna dayalı olarak bir GUI'ye bağlanan her kullanıcının arka planda Bonfida verilerini zaten kullandığı anlamına gelir.

Bonfida ayrıca Serum üzerindeki aktiviteye ilişkin değerli analizler ve içgörüler sağlar - şu anda sipariş defterine dayalı Serum DEX ve Serum Swap, TVL için günlük hacmi ölçüyoruz ve% olarak yayılım yapıyoruz.

Ayrıca, gerçek zamanlı bir müzayede evine izin vermek için Solana ve Serum'un gücünü kullanan bir NFT borsası olan Solible'ı da yarattık.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ