Kripto dostu otel rezervasyonu devi Travala artık tartışmalı bir kripto para birimi liderinden ödeme kabul ediyor.

Booking.com Ortağı Travala Artık Tether

Kripto dostu otel rezervasyonu devi Travala artık tartışmalı bir kripto para birimi liderinden ödeme kabul ediyor.

10 Ocak'ta Travala, Tether'in (USDT) artık iki milyon bağlantılı mülkünde geçerli bir ödeme şekli olduğunu açıkladı. Travala CEO'su Matt Luczynski şunları söyledi:

"Misyonumuz, kullanıcılarımıza en iyi bilinen ve kullanılan kripto para birimlerinden oluşan geniş bir seçenek sunmayı amaçlıyor bu nedenle USDT'yi Travala.com'da bir ödeme seçeneği olarak entegre etmemiz mükemmel bir anlam ifade etti."

Tether'e ek olarak Travala, Bitcoin, Ethereum, XRP, Litecoin, Binance Coin, Bitcoin Cash, Stellar ve Cardano'nun yanı sıra kendi parası AVA'nın ödemelerini de kabul ediyor.

Tether'ın Kripto Pazarındaki Konumu

Tether, kripto pazarına 2017 yılında girdi. Stablecoin, fiat para birimi ile bire bir oranı ile fiyat dalgalanmalarından kaçınmaya söz verdi. Tüccarlar Hong Kong merkezli kripto para için isteklilik gösterdi.

Finansal hizmetler kaynağı PaymentsSource'taki operasyonlardan sorumlu Sean Mackay, “Tüccarlar, volatiliteye karşı korunmak için Bitcoin, Ethereum, Ripple'ı kabul edip Tether'e dönüştürüyorlardı” Şimdi ödemelerin doğrudan Tether'de yapıldığını görüyoruz.” açıklamasını yapıyor.

 


En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ