Bu yazımızda sizlere Bora Coin (BORA) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve BORA Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Bu yazımızda sizlere Bora Coin (BORA) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve BORA Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Bora Coin (BORA) Nedir?

BORA, oyunları ve dijital içeriği dağıtarak ve çift blok zinciri yapısı ve tescilli token mekanizması kullanarak kullanıcı etkileşimini teşvik ederek mevcut endüstri sorunlarını çözmek için tasarlanmış bir DApp platformudur.

BORA, içeriğin güvenli ve şeffaf dağıtımını sağlayan ve blok zincirindeki dijital varlıkların değerini koruyan ve kilidini açan bir çözüm sunar. Ayrıca BORA platformu, içerik sağlayıcılar tarafından bağımsız blok zinciri uygulamasına izin vermek için modüler bir mimari kullanılarak tasarlanmıştır.

Bu, her hizmetin verilerinin ve işlemlerinin bağımsız olarak ve platformdaki diğer hizmetleri etkilemeden çalışmasının garanti edilmesini sağlar. Bu arada kullanıcılar, tek bir birleşik kullanıcı deneyimi aracılığıyla BORA ekosistemi tarafından sağlanan çeşitli içerik hizmetlerinden yararlanabilir.

Kullanıcı kimliği, hesaplar ve varlıklar ekosistem içinde tamamen entegre ve karşılıklı olarak uyumludur ve BORA platformu, bu içerik hizmetlerinin faaliyetlerini sorunsuz bir şekilde ele alacak performans ve ölçeklenebilirliğe sahiptir.

BORA, bir Ethereum ana ağı ve çoklu yan zincir setlerinden oluşan bir çift blok zincir mimarisi kullanır. Her bir yan zincir seti 2.200 TPS'yi (saniyede işlem) işleyebilir. Tasarım modülerdir ve kolayca genişletilebilir. Örneğin, beşli bir yan zincir toplam 11.000 TPS (2.200 TPS x 5) işleme kapasitesine sahip olacaktır. Ayrıca yan zincir genişlemesinde yapısal bir sınırlama yoktur, bu nedenle ek yan zincir setleri kullanılarak performans süresiz olarak ölçeklenebilir.

Kullanıcı Avantajları ve Değeri

Blok zinciri değişmezlik yoluyla şeffaflık ve güven sağlarken, kullanılabilir bir hizmetin gerçekleştirilmesi, ister ihmal, ister hata veya kasıtlı hata nedeniyle olsun, kaçınılmaz olarak bir tür kurtarma gerektirir. BORA, kurtarma yöntemlerinin teknik testini ve doğrulamasını zaten tamamladı ve blok zinciri ilkelerine aykırı olarak kullanılmamasını sağlamak için kurallar ve politikalar düşünüyor. BORA'nın bu benzersiz özelliği, zengin kullanıcı deneyimleri ve değeri sağlar ve yüksek kaliteli blok zinciri hizmetlerine daha gerçekçi bir yaklaşım sunar. BORA'nın arkasındaki insanlar, çeşitli geleneksel BT platformları geliştirme konusundaki deneyimleri sayesinde, blok zinciri kullanarak kullanıcı dostu deneyimler ve özellikler sağlamak için geliştirme ve operasyonel bilgilerini uygulamak için çok çalışıyorlar.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ