Bitcoin (BTC)

Bitcoin bir kaç gündür çalkantılı durumda geride bıraktığımız günlerdeki bu dalgalanma devam edecek gibi duruyor. dalgalanma sebebi ise yüksek artışın getirdiği düzeltmeler. 5850$ seviyelerini gören Bitcoin 18.10.2017 gününde 5120$ a kadar bir düzeltme yaptı daha sonrasında ise yüklü alımlar gelerek 5600$ seviyelerine tekrar ulaştı. Dalgalanma devam edecek gibi duruyor, analistler 5680$ seviyesinden yapılan satışların mantıklı satışlar olduğunu düşünüyor. Piyasadaki Bitcoin Gold haberi ise, yatırımcıların zarar etmesini sağlayabilme durumu var. Neden mi? Çünkü, BTG air drop olarak gelmesi beklenirken, spekülatif haberler ve güçlü yatırımcıların piyasaya tekrar yön vererek fiyatı düşürmeye çalışması, bununla birlikte panik havasına giren yatırımcıların BTC leri satmalarına yol açabilir. Yaklaşan SegWit2x ile birlikte Bitcoin fiyatlarının ne olacağı ise tam bir muamma. Önümüzdeki günlerde yaşanan gelişmeler ile neler olacağını tekrardan gözlemleyeceğiz. 

 

Ethereum (ETH)

Hardfork sonrası madencilerin ve yatırımcısının yüzünü güldüren Ethereum'un paritesi çok uzun süre üst seviyelerde kalamadı. Geriden kalan günlerde düşüş yaşayan Ethereum, 349$ seviylerinden 287$ seviylerine kadar düşüş yaşadı. Daha sonrasında azda olsa değer kazanan Etheretum 315$ seviyelerinde seyretti. Fakat hardfork ile birlikte kazım zorluğunda yaşanan düşüşün madenciler tarafından olumlu olması Ethere olan madenciliğin uzun bir süre devam etmesinin önünü açtı. Tabiki GPU teknolojisi ile belirli bir yere kadar gidebilicek olan madencilik yüzünden Ether'e daha çok hardfork yapılacak gibi duruyor.

 

Litecoin (LTC)

LTC, düşmüş olduğu 34$ seviyelerinden bir ay gibi bir süre içerisinde neredeyse kendini ikiye katladı. 63$ seviyelerinde seyreden LTC dünki BTC düşüsünden etkilenerek biraz geri çekildi. 52$ seviyelerine geri dönen LTC dünki BTC artışından etkilenerek 61$ seviyelerinde seyretti.

 

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ