Dow Jones ve S&P 500'deki üç işlem seansındaki çarpıcı artış, dünya genelindeki hisse senedi piyasalarına olumlu titreşimler gönderdi. Bu, Hindistan ve Japonya dahil Asya pazarları arasında görülebilir.

Borsalar Artış Gösterirken Bitcoin Bu Seviyeleri Gözüne Kestirdi

Dow Jones ve S&P 500'deki üç işlem seansındaki çarpıcı artış, dünya genelindeki hisse senedi piyasalarına olumlu titreşimler gönderdi. Bu, Hindistan ve Japonya dahil Asya pazarları arasında görülebilir.

Dow Jones ve S&P 500 güncellemesi: Muhteşem bir yükseliş

Dow Jones ve S&P 500, her ikisi de% 6 oranında artan çarpıcı bir ralli sergiledi. NASDAQ Kompozit Endeksi% 5.6 arttı. Bu artış, ABD'de dün ortaya çıkan şok edici işsizlik istatistiklerine rağmen geliyor. Hisse senedi yatırımcılarının 2 Trilyon dolarlık yardım paketini sevdikleri anlaşılıyor.

ABD Menkul Kıymetler Borsası'ndaki önemli artış, dünyadaki çeşitli borsalarda tekrarlandı. Japonya’nın Nikkei endeksi% 3.65 arttı.

Apple (AAPL) % 5,26 artışla 258,44 $ seviyesinden kapandı.

Amazon (AMZN) % 3,69 oranında artışla 1.955,49 $ seviyesinden kapandı.

Açılış saati: Indian BSE SENSEX, NIFTY 50 ralli

Hint Hisse Senetleri piyasaları Cuma günü açılış çanı ile yükseldi. Bu, ABD Hisse Senetleri piyasalarındaki önemli artıştan ve ayrıca RBI Valisi Shaktikanta Das'ın genel seslendirme olumlu beklentilerinden kaynaklanmaktadır.

NIFTY En İyi Kazananlar:

Shriram Transport Finance Company % 25 oranında değer kazandı Rs. 807,65

SFL % 20 arttı, Rs üzerinden işlem gördü. 1.417,95

Bandhan Bank % 18.69 oranında değer kazandı. 255,65

Sektörel Güncelleme

Nifty Bank% 10 arttı

Nifty Auto% 2,5 arttı

Nifty PSU Banks% 7,5 arttı

Bitcoin Güncellemesi: Başarısız Momentum, Düşüş Eğilimi Gösteriyor

 Bitcoin BTCUSD başlangıçta dünya genelindeki hisse senedi piyasalarındaki artışla birlikte BTC / USD grafiklerinde 6707 $ 'dan 6875 $' a yükseldi. Bununla birlikte, buna büyük hacimler eşlik etmedi, böylece yanlış bir pozitif ima etti ve bu yazının yazıldığı sırada 6650 dolara düştü. Teknik analistler Bitcoin'in dibe vurduğunu tahmin ediyorlar. Bununla birlikte, bazı meraklılar Bitcoin'in düşüş hareketine başlamasının sadece bir zaman meselesi olduğuna inanıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ