Opsiyon yatırımcıları volatilite yükseldikçe milyonlar kazanırken, BTCUSD kaybedilen zemini yeniden kazanıyor

Dow Jones ve S&P 500, dün düşüşten bu yana olağanüstü bir iyileşme gösteriyor. BTCUSD biraz iyileşti, ancak yakında başka bir düşüş meydana gelebilir.

ABD gösterge endeksleri Perşembe günü en kötü düşüşlerinden birini yaşadı. Dow Jones Sanayi Ortalama Endeksi veya DJX 1861 puan düştü. Bugünkü toparlanma olağanüstü oldu.

Dow Jones bugüne kadar 773 puan arttı. S&P 500% 2,5 arttı ve teknolojinin hakim olduğu NASDAQ da% 2,5 arttı.

Yatırımcılar hızla düşüşü satın alma fırsatına atladı. Büyük oyuncular çekici değerlemelerin önemini anlarlar ve büyük nakit rezervlerine dalarlar.

Piyasaları harekete geçiren hisse senetlerinden bazıları:

Boeing, pazarın ilk açılışında neredeyse % 10 arttı. Dünün en kötü hit şirketlerinden biriydi. Şu anda 185.26 $ 'dan işlem görüyor.

Teknoloji şirketleri bugün en popüler hisse senetleri gibi görünüyor. Cisco şu ana kadar% 4.3 kazandı ve IBM% 3.19 yükseldi.

American Airlines bugün % 15'ten fazla arttı.

Dow Jones muazzam bir şekilde hareket ederken Oynaklık Endeksi (VIX) çatıdan geçiyor

VIX veya Volatilite Endeksi, Endeksin Volatilitesinin bir ölçüsüdür. Dün yaşanan büyük düşüş ve bugün yaşanan ani yükseliş Volatilite Endeksi'ni büyük ölçüde etkilemektedir.

VIX arttıkça opsiyon işlemcileri muazzam miktarda para kazanırlar. Oynaklıktaki bir artış ve risklerden korunma ya da korunma, hızlı bir şekilde dev kar elde etmelerini sağlar. Sadece hisse senetleri için değil, Bitcoin için de geçerlidir.

BTCUSD bir miktar geri kazanmaya çalışıyor


Dört saatlik BTCUSD grafiği, Bitcoin'in düşüşünden bir miktar iyileştiğini gösteriyor. Şimdi bir önceki kapanıştan % 2 daha fazla işlem görüyor. RSI artık aşırı satım bölgesinde olmadığını gösteriyor.

 Ancak, BTCUSD bu durumun dışında değildir ve başka bir düşüş mümkündür. Bollinger Bantlarının alt bandının dinamik desteğine göre, BTCUSD, 9,266 dolar civarında destek bulacak, direnç seviyesi ise 9,600 dolar civarında olacak.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ