MKR, piyasa yeni düşüşleri gördüğü için önemli “Kara Perşembe” kayıpları yaşadıktan sonra toparlanamadı. Yazım sırasında token 2020'nin en yüksek seviyesi olan 708 $ 'dan bu yana % 22'den fazla düştü.

Borsalarda Maker Bakiyesi Yeni Zirvelere Ulaştı

MKR, piyasa yeni düşüşleri gördüğü için önemli “Kara Perşembe” kayıpları yaşadıktan sonra toparlanamadı. Yazım sırasında token 2020'nin en yüksek seviyesi olan 708 $ 'dan bu yana % 22'den fazla düştü.

CoinMarketCap sıralamasına göre, Maker [MKR] dünyanın en büyük 26. koini. Kısa ömrü boyunca, Maker Dao’nun tokenı için en önemli gelişmelerden biri Coinbase Pro listesidir. Borsa, 8 Haziran Pazartesi günü kullanıcılardan MKR mevduatını kabul etmeye başlayacağını açıklarken, platformda yeterli likidite kurulduktan sonra işlemin ertesi gün başlaması planlanıyor. Mayıs ayında yapılan ilk duyurudan kısa bir süre sonra MKR, bunun Coinbase Etkisi tarafından tetiklendiğini iddia eden çeşitli raporlarla patladı.

Kripto analitik firması Glassnode'un son grafiğine göre, Maker'ın borsalar üzerindeki dengesi tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 11.669 milyon dolara yükseldi. Bu, yukarıda belirtildiği gibi borsada alım satımın başlaması ile çakıştı. İlginç bir şekilde, son kez, 9 milyon dolara yaklaşan rakam, Mayıs ayında listelemenin açıklandığı zamandı.

Yine bir ralli olur muydu? Yazının yazıldığı sırada MKR % 7.81 oranında arttı ve fiyatı 549.7 $ 'a yükseldi. Fiyat 3 ayın en yüksek seviyesine ulaştı. Borsalardaki bütçedeki artış esas olarak yatırımcıların tokenı biriktirmediği veya elinde tutmadıkları, bunun yerine ticaret yaptıkları ve yatırımcıların bir zirvenin oluştuğu ve madalyonun fiyatının desteğinin yakınında bir geri çekilme olacağı görüşündedir.

Santiment daha önce MKR'yi çevreleyen bir yükseliş faaliyeti açıklamıştı.

“MKR, Günlük Aktif Adresler ve Fiyat Farklılığı modelimizde bugün büyük bir yükseliş eğilimi oluşturuyor gibi görünüyor. MakerDAO’nun ağı, genellikle uzun ömürlü bir fiyat artışına yol açabilecek yüksek düzeyde benzersiz adres işlemlerini gösteriyor. ”

 Bununla birlikte, fiyat yakın vadede yükselirse, öncelikle kullanıcı faaliyetindeki ani artıştan kaynaklanan tokenın yükseliş perspektifi durdurulabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ