Bu yazımızda sizlere Bounce (BOT) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve BOT Token hakkında detaylı bilgileri sunmaya çalışacağız.

Bounce (BOT) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi BOT Coin

Bu yazımızda sizlere Bounce (BOT) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve BOT Token hakkında detaylı bilgileri sunmaya çalışacağız.

Bounce (BOT) Nedir?

Bounce, Ethereum ve Binance Smart Chain üzerine kurulmuş, kullanıcıların sabit veya dinamik fiyatlarla takas havuzları oluşturmasına olanak tanıyan, merkezi olmayan bir token takas platformudur.

BOT, platformun yerel yardımcı program tokenidir ve aşağıdakiler için kullanılır:

Likidite madenciliği: BOT tokenleri, takas işlemlerini başarıyla gönderen herkese günlük olarak dağıtılır.

Yönetişim: Kullanıcılar BOT tokenlerini stake edebilir ve yönetişim oylamasına katılabilir. BOT tokenleri seçmenlere günlük olarak ödüllendirilir.

İşlem ücreti paylaşımı: Tüm token takasları için %0,20 işlem ücreti alınır. Toplanan tüm ücretler, YİD tokeni yatırımcılarına dağıtılır.

Bounce, belirli bir takas havuzunda biriken ETH/BNB depozitosu, alınmasına izin verilen maksimum ETH/BNB miktarı olan hemen çıkma seviyesine eşit veya daha azsa token takası başarılı olur. Yatırılan herhangi bir ek varlık geri döndürülecek ve gönderenin adresine geri gönderilecektir.

Platformda 2 tip havuz bulunmaktadır:

Sabit oranlı takas: Bir havuz oluşturucunun tokenleri ile ETH/BNB arasındaki takas oranı her zaman sabittir. Bir kullanıcı, para yatırma işlemi onaylandıktan sonra değiştirilen tokenleri alacaktır. Birikmiş ETH/BNB miktarı, süre dolduğunda hemen çıkma seviyesine ulaşmazsa, takas edilmeyen tokenler havuzun yaratıcısına geri gönderilir.

Dinamik oran takası: Takas oranı, havuz oluşturucunun tokenlerinin sayısına ve havuzdaki ETH/BNB miktarına bağlıdır. Birikmiş ETH/BNB tutarı, süre dolduğunda hemen çıkma seviyesine ulaşmazsa, havuzu oluşturanın tüm tokenleri havuzda birikmiş varlığa dönüştürülür ve oluşturucuya hiçbir token iade edilmez.

Binance’te bu linkten hesap açarak %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ