Brave, Japon e-spor takımı ve K-Pop idol grubu ile işbirliği yaparak Japonya'daki tarayıcısının sınırlı bir sürümünü sunuyor.

Brave, Japonya

Brave, Japon e-spor takımı ve K-Pop idol grubu ile işbirliği yaparak Japonya'daki tarayıcısının sınırlı bir sürümünü sunuyor.

Kripto ile çalışan web tarayıcısı Brave, Japonya sakinleri için tarayıcısının sınırlı sayıda yayınlanması için tanınmış Kore pop grubu BTS ve Rush Gaming ile ortaklık kuruyor.

Japonya’nın Nikkei gazete raporuna göre, Brave web tarayıcısı ve BTS yalnızca Japonya'daki kullanıcılar için bir tarayıcı geliştirdi.

Bu, Brave gibi gizlilik tabanlı bir tarayıcı ve Kore pop grubu arasında bilinen ilk işbirliği. Brave ve BTS, idoller ve hayranlar arasında yeni bir temas noktası bulmayı amaçlıyor.

Nikkei raporuna göre, web tarayıcısı ve Koreli pop idoller ve hayranlar arasında yeni bir temas noktası bulmak için. Sınırlı sayıda üretilen tarayıcının kullanıcıları, Rush Gaming’in e-spor takımını desteklemek için reklam izleyerek puan kazanabilir. Web tarayıcısı, daha iyi gizlilik sağlamaya ve istenmeyen reklamları ve izleyicileri engellemeye odaklanan açık kaynaklı bir web tarayıcısıdır. Tarayıcı, Ethereum blok zinciri ve firmanın tescilli jetonu Temel Dikkat Simgesi tarafından desteklenen bir isteğe bağlı reklam sistemi sunar.

Kripto para ile çalışan web tarayıcısı Brave, aylık aktif kullanıcı sayısının geçen yıl % 125 arttığını açıkladı. Bu ayın başlarında, Brave aylık aktif kullanıcılarının Mayıs sonuna kadar 15.4 milyona ulaştığını duyurdu.

Günlük aktif kullanıcılar ise geçtiğimiz yıl % 165 artarak 5.3 milyona ulaştı. Verilere göre, Brave Browser’ın toplam kullanıcılarının yalnızca % 12,32'si yazılımın kripto para birimi özelliklerini kullanıyor.

 Firmanın kurucu ortağı ve CEO'su Brendan Eich, Brave masaüstünde başlatıldığında masaüstü tarayıcı paylaşımının% 40'ı olduğunu açıkladı. Brave tarayıcısına göre, reklamlarının 90 günlük ortalama tıklama oranı % 9'dur ve sektör ortalamasının % 2'sinden çok daha yüksektir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ