Küresel pandemi, çalışanların gemiden atlaması ve uzak çalışma, evde kalma barınaklarına doğru hızlanmasıyla dünyanın dört bir yanındaki ofislere bir eleştiri başlattı.

Brian Armstrong Korona Virüsle Yeni Bir İş Yaklaşımı Geliştirdiklerini Açıkladı

Küresel pandemi, çalışanların gemiden atlaması ve uzak çalışma, evde kalma barınaklarına doğru hızlanmasıyla dünyanın dört bir yanındaki ofislere bir eleştiri başlattı. Bitcoin borsası Coinbase'in genel müdürü Brian Armstrong, bunun kalıcı bir trendin başlangıcı olduğunu söylüyor. Özellikle teknoloji sektöründe, salgının işin geleceğini sonsuza dek değiştirdiğine inanan bir lider korosuna katılıyor.

Çalışma hayatı artık evden çalışmanın, ofisten çalışmanın veya hiç ofise gitmemenin bir karışımı olabilir.

Çalışanlara yönelik bir notta, Coinbase'deki misyonu dijital varlıkları kullanarak finansal manzarayı dönüştürmek olan Armstrong, “altı metre aralıklarla” görev alanının şirketin seçeneklerini kesin ve fiziksel olarak daralttığını savunuyor. Hükümet sağlık yetkilileri, koronavirüsün yayılmasını yavaşlatmak için sosyal mesafeliğin önemini vurgulayarak Armstrong, yeni normali benimsiyor.

“Pratik bir düzeyde, dünyanın dört bir yanındaki ülkeler karantinalardan çıktıkça, ofislerdeki insanlar arasında altı metrelik bir ayrılık gibi önlemler almanın geniş bir yönünü gördük. Yakında bu bizim gerçekliğimiz olacak. Somut olmak gerekirse: Bir ofisdeki tüm çalışanlar arasında altı ayakla, SF Genel Merkezimizin her katına taşınsak bile, daha fazla kiralamak yerine, mevcut tüm SF çalışanlarını geri getirmek için yeterli alanımız olmazdı. ”

Uyum, zor kararlar anlamına gelir ve Armstrong, çalışanlara nerede çalışmak istediklerini seçme seçeneği sunan Coinbase için yeni bir plan destekliyor.

“İsteyen herkes ofisten çalışmaya devam edebilir. Bu değişmeyecek. Değişen, ofis dışında çalışmayı tercih eden her çalışanın (neredeyse) yapabileceğidir. ”

Küresel finansı ademi merkezileştirmek için blockchain tabanlı bir altyapı inşa eden Coinbase için Armstrong, radikal değişime “büyük bir fırsat” diyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ