Brian Kelly, son Bitcoin (BTC) fiyat rallisine hevesli değil.

Brian Kelly, Yüzde 22 Fiyat Artışına Rağmen Bitcoin

Yakın zamanda yeni bir "Fast Money" bölümünde Kelly fiyatın varlığın temel ilkelerinin ötesine geçtiğini ve yakın zamanda bir "büyük baş aşağı" beklemediğini söyledi.

Fiyat Artışları Büyümeye Hitap Ediyor

Kelly, adres büyümesinin mevcut temposuyla özellikle ilgileniyor. BTC fiyatının düştüğü Aralık ayında, adres sayısı artmaya devam etti. Kelly'ye göre, bu spot-on olduğu ortaya çıkan güçlü bir satın alma sinyaliydi. Ancak, şu andan itibaren durum tamamen zıt.

"Bitcoin fiyatı adres büyümesinin biraz önünde. Yani, Apple hakkında söylediğim gibi, tıpkı 2000'deki 'üçlü Q'lar' hakkında söylediğim gibi. Bir varlık düzeldiğinde, bu birçok haber anlamına gelir olarak fiyatlandırılır. "

Bitcoin'in Gerçek Değeri

Son zamanlarda JPMorgan, Bitcoin'in gerçek değerinin yüzde 10 artmış olsa bile varlığın gerçek fiyatının altında kaldığını tahmin etti.

Nikolaos Panigirtzoglou, “Piyasa fiyatı zirveden neredeyse % 40 düşerken, içsel değer yaklaşık % 10 arttı” diye yazdı.

Bitcoin'in gerçek değeri, Bitcoin hash gücü dikkate alınarak hesaplanır. Bu durum istikrarlı büyümesini sürdürüyor, yani Bitcoin madencilerinin daha fazla hesaplama gücüne ihtiyacı var.

Bir Ralli mi?

Sadece Ocak ayında, Bitcoin (BTC) fiyatı yüzde 22 arttı, bu da 2012'den bu yana kripto para birimi için yılın en iyi başlangıcı. Ancak, kripto para birimi şu anda birden fazla reddetmenin eşlik ettiği 9.000 dolarlık direnç seviyesiyle karşı karşıya.

 Yatırımcı Josh Rager, 8.200 dolar seviyesine gerilemeyi beklediğini söyledi. CoinStats verilerine göre BTC şu anda 8,643 dolardan işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ