Pop yıldızı, koruma kabusu sırasında Bitcoin kullanmak zorunda kaldı.

Britney Spears'ın son derece tartışmalı korumacılık davasını araştıran "Toksik" podcast'in sunucuları Tess Barker ve Barbara Gray, şarkıcının elde ettikleri materyallere dayanarak 2014'te Bitcoin ile uğraştığını iddia ediyor.

Bitcoin Neden kullanıldı?

İddiaya göre babası ve konservatörü Jamie Spears'tan küçük satın alımları bile gizlemek için kripto para birimini kullanmak zorunda kaldı.

Spears'ın Temmuz ayında interneti çökerten şok edici halka açık ifadesi, 13 yıllık muhafazakarlığına ışık tuttu ve uzun süredir kaynayan #FreeBritney hareketini haklı çıkardı.

ICRYPEX Kripto Para Uygulaması ile Her Yerde Özgürce Alın Satın!

Milenyumun en çok satan kadın sanatçısı, babasından "korktuğunu" ve kendisinin ve Spears ailesinin geri kalanının hayatını "mahvettiğini" iddia etti. İddiaya göre, iradesi dışında lityuma konuldu, zorlandı ve diğer istismarların yanı sıra daha fazla çocuk sahibi olma hakkından mahrum bırakıldı.

"Güçlü" şarkıcının üzücü açıklamaları büyük bir tepkiye yol açtı. Tesla CEO'su Elon Musk da dahil olmak üzere bir dizi önde gelen politikacı, ünlü ve girişimci, #FreeBritney hareketine desteklerini verdi.

Jamie Spears kısa süre önce kızının mülkünün koruyucusu olarak istifa etmeye istekli olduğunun işaretini verse de, kavga henüz bitmedi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ