Son zamanlarda, bir Bitcoin hayranı, Bitcoin logosuyla kaplı beyaz ve turuncu bir arabada, mevcut NASCAR Kupası Serisi Sürücüler Şampiyonu Kyle Busch'u içeren sanal bir NASCAR yarışı kazandı.

Bryan Cook “Bitcoin Otomobilinde” Sanal NASCAR Yarışı Kazandı

Son zamanlarda, bir Bitcoin hayranı, Bitcoin logosuyla kaplı beyaz ve turuncu bir arabada, mevcut NASCAR Kupası Serisi Sürücüler Şampiyonu Kyle Busch'u içeren sanal bir NASCAR yarışı kazandı.

NASCAR Cup Serisi, Ulusal Araba Otomobil Yarışları Birliği'nin (NASCAR) en iyi yarış serisidir. Kyle Busch şu anki Sürücüler Şampiyonu; 2019'da ikinci şampiyonluğunu kazandı.

NASCAR'ın en güçlü takımlarından biri, eski Amerikan futbolu (NFL) teknik direktörü Joe Jackson Gibbs'e ait olan ve merkezi Huntersville, Kuzey Carolina'da bulunan Joe Gibbs Racing'dir.

Takımın yedi yarış pilotundan biri Kyle Busch. Takımın Baş Dijital Sorumlusu Bryan "Boris" Cook.

iRacing, halkın sanal yarışa katılmak için aylık abonelik ücreti ödemeye istekli üyelerine izin veren çevrimiçi bir motor sporları yarış simülasyonudur.

iRacing'in simülasyonları, bir NASCAR Cup otomobili, bir Outlaws Dünyası Sprint otomobili, açık tekerlekli IndyCar, bir Avustralya Supercar, bir IMSA Prototip veya Touring Car veya nihai: bir FIA Grand Prix otomobilinde sürüşü destekliyor.

Yarışmanız için gereken şey, "bir veya daha fazla USB bağlantı noktasına sahip bir bilgisayar ve bir dijital tekerlek / pedal veya yüksek hızlı bir İnternet bağlantısı ile desteklenen bir gamepad."

21 Nisan Salı günü geçen iRacing sanal NASCAR yarışını Bitcoin logosuyla kaplı 63 numaralı araçtaki Cook kazandı.

Yarıştan sonra Cook, Reddit'te / Bitcoin altdizeninde - ne başardığını açıkladı:

"Bu gece sanal Bitcoin yarış arabasında kazandım ve gerçek Dale Earnhardt Jr, Kyle Busch ve diğer profesyonel sürücüleri 50.000'den fazla canlı izleyicinin önünde yendim. Woohoo !!"

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ