Hepsi bir arada alım satım platformu BSCTrades, limit emri aracı ve token fırlatma snipper şeklinde iki çok önemli aracı piyasaya sürdü.

 BSCTrades, yatırımcıların mevcut boğa koşusundan en iyi şekilde yararlanmalarına yardımcı olmak için en iyi ticaret uygulamalarını ve araçlarını entegre eden hepsi bir arada ticaret platformudur.

BSCTrades, BSCTD kullanıcılarının ve sahiplerinin bilgi sahibi olmalarını ve önce pancakeswap'te yeni listelere girmelerini ve maksimum kar elde etmelerini sağlamak için token lansmanı Snipper'ı ekleyecek. Pancakeswap'te listelenen yeni tokenları takip etmek, günlük olarak listelenen yeni tokenların sayısı nedeniyle zor olabilir. Bu özelliğe erişebilmek için bir kullanıcının minimum 5 $ BSCTD tutması gerekir.

Platform ayrıca limit emri aracını BSCTrades platformuna ekledi. Bu özelliği kullanabilmek için en az 5 $ BSCTD tutmanız gerekir. Kullanıcılar ve tüccarlar, hızlı, etkili ve ölçeklenebilir olduğu için pancakeswap üzerindeki limit emirlerini kullanırken platformun keyfini çıkarabilirler. Bunlar etkin olacak ve Başlatma sırasında kullanılabilir olacaktır.

BSCTrades: Hepsi bir arada işlem platformu

Bu boğa sezonu Binance'in Binance Smart Chain adlı yerel zinciri, milyonlarca müşteri tabanıyla en hızlı büyüyen blok zincirlerinden biri olarak ortaya çıktı. Ethereum ağındaki artan gaz ücretinin ışığında, BSC zinciri, yüksek işlem ücretinin zirvesinde zar zor kullanılabilen birçok trader ve defi protokolü için tek alternatif olarak ortaya çıktı. Sonuç olarak, BSC, spot ERC-20 tradrlarının yanı sıra farklı Defi protokollerini rahatsız etme seçeneği haline geldi. BSC zincirinin artan popülaritesi, zirvede Ethereum ağının hacminin yaklaşık 4 katını işlediği gerçeğinden anlaşılabilir. BSC'deki Defi protokollerinin popülaritesi, BSC'deki TVL'nin son birkaç ayda 45 milyar doları aştığı gerçeğinden de anlaşılabilir.

BSC, yeni tarihi zirveler yapmaya devam ederken, BSCTrades platformu, devam eden boğa koşusundan en iyi şekilde yararlanmak için traderlara çok ihtiyaç duyulan yardımı sunmak için geldi. Bu boğa sezonunda olduğu gibi, Defi tokenlerinin çoğu BSC'de piyasaya sürüldükten birkaç saat sonra milyonlarca likidite kazandı ve fiyatı da birkaç gün içinde fırladı. Bu nedenle, herkesin zincirdeki yeni listelere göz kulak olması çok önemli hale gelir. Bir trader yeni bir tokenı ne kadar erken keşfederse, en iyi karı elde etme şansı o kadar artar.

Neden BSCTrades'i Seçmelisiniz?

BSC ağının ticaret ağı olarak artan popülaritesinin ortasında, BSCTrades, ticaret deneyimini ve performansı geliştirmek için çeşitli araç ve hizmetlerden oluşan kapsamlı bir platform geliştirdi. Platformu kullanan traderların en iyi şekilde yararlanmasını sağlayacak temel özelliklerden bazıları şunları içerir:

● $ BSCTD kullanıcılarının ve sahiplerinin bilgi sahibi olmalarını ve maksimum kar elde etmelerini sağlamak için pancakeswap'teki yeni listelere girmelerini sağlamak için tokenların eklenmesini sağlıyor. Bu özelliğe erişebilmek için kullanıcıların minimum 5 $ BSCTD tutmaları gerekir.

● Platform ayrıca limit emri aracını BSCTrades platformuna ekledi. Kullanıcılar ve tradrlar, hızlı, etkili ve ölçeklenebilir olduğu için pancakeswap üzerindeki limit emirlerini kullanırken platformun keyfini çıkarabilirler.

Traderlara mükemmel bir ticaret arayüzü ve karlılığı en üst düzeye çıkarmak için araçlar verilmesini sağlamak için tasarlanmış, türünün tek örneği platform. BSC ticaret platformunda, traderlar alım satımları analiz edebilir, stratejiler geliştirebilir ve etkili ticaret için ticaret botlarını kullanabilir.

Platformun temel özelliklerinden bazıları şunlardır:

● Gerçek zamanlı grafik.

● Çoklu cihaz uyumluluğu

● Modern Kapsamlı ticaret araçları

● BSC alanında yaklaşan projeler için başlatma panosu

BSCTrades, paydaşları için değer yaratmayı ve sürdürülebilir bir ekosistem sağlamayı amaçlamaktadır. Yatırımcılar ve topluluk üyeleri, dolandırıcılık projelerinin ve projelerin erken bir aşamada ortadan kalkmasını önlemek için başlatılan tüm projelerin ekip tarafından sıkı bir şekilde değerlendirildiğinden emin olabilirler. Ekip, yatırımcıların karlarını maksimize etmesini sağladığından, tüm projeler ve işlemler güvenli ve emniyetlidir.

BSCTrades, Yeni Projeler İçin Bir Platform ve Launchpad Sundu

Platform sadece BSC traderlarıyla sınırlı değil, sisteme entegre edilmiş bir başlatma panosu ve IDO ile aynı zamanda farklı merkezi olmayan projelerde yatırımcılar için oldukça önemli bir cazibe merkezi haline geliyor. Yatırımcılar ve projeler, ekosistemin hizmetlerinden ve faydalarından büyük ölçüde kâr elde etti. BCS Trades, tüm paydaşlar için değer yaratmaya adanmıştır ve bu taahhüt, özel hizmetler ve ödüller aracılığıyla ortaya çıkar.

 Platformun temel yatırımcı avantajlarından bazıları, BSCTrades'te kabul edilen her proje için özel bir ilk özel teklif turu içerir ve her IDO sahibi, BSCTD tokenine yükseltilen toplam BNB'nin % 5'ini airdrop yapmalıdır, bu da BSCTrades tarafından kabul edilen projelerin sıkı bir kimliğe sahip olmasını garanti eder.

En aza indirgenmiş risk ile potansiyel olarak karlı projelere iki pasif gelir akışı sunuyor. BSCTrades başlatma panosunda başlatılması kabul edilen projeler, IDO'nun başarısını garantilemek için özel kaynaklara erişim elde edecek.

Medya Bağlantıları

Şirket Adı: BSCTrades

İlgili Kişi: Himayu

E-posta: [email protected]

Telefon Numarası: +91 9835470747

Şehir: Patna

Ülke: Hindistan

Web sitesi: https://bsctrades.app/

Twitter: https://twitter.com/BSC_trades

Telegram: https://t.me/bsctrades

Medium: https://medium.com/@bsctradenow

Github: https://github.com/bsctrades/web

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ