Teknik açıdan, Bitcoin SV (BSV), Bitcoin Cash (BCH) ile benzer şekilde işlem görüyor. Koinin BTC karşısındaki fiyatı dünden beri % 0.24 düştü.

BSV, LTC ve BNB Fiyat Analizi

BSV / BTC

Teknik açıdan, Bitcoin SV (BSV), Bitcoin Cash (BCH) ile benzer şekilde işlem görüyor. Koinin BTC karşısındaki fiyatı dünden beri % 0.24 düştü.

Bitcoin SV (BSV), Mayıs ayının başından beri azalan kanalda işlem görüyor. Şu anda, altcoinin sıçrayabileceğini gösteren hiçbir sinyal bulunmuyor. Ticaret hacmi yerel minimum düzeyde yer alıyor. Bu nedenle 0.018 BTC alanı kısa bir süre içinde test edilebilir.

Yazının yazıldığı sırada Bitcoin SV 0.01831900 BTC üzerinden işlem görüyor.

LTC / BTC

Litecoin (LTC), Bitcoin'den (BTC) daha hızlı büyüyebilen birkaç kripto paradan biri durumunda. LTC’nin Bitcoin karşısında fiyatı % 0,42 arttı.

Litecoin (LTC), 0.004580 BTC'de destek bölgesinden sıçradı ve boğalardan gelen baskıyı doğruladı. Yükselişe geç kalan ticaret hacmi eşlik ediyor, bu da büyümenin yanlış bir kırılma olmadığı anlamına geliyor. Boğalar için bir engel olabilecek bir sonraki direnç, kısa sürede elde edilebilen 0.004735 BTC seviyesidir.

Yazının yazıldığı sırada, Litecoin 0.004653 BTC üzerinden işlem görüyor.

BNB / BTC

Binance Coin (BNB), dünden bu yana Bitcoin'e (BTC) karşı yaklaşık % 0,35 değer kaybetti; ancak yine de büyüme potansiyeli bulunuyor.

Binance Coin (BNB), destek seviyesini 0.0017 BTC'de bıraktı ve onu bir sıçrama izledi. Ancak, bu desteğin devam etmesi olası değil. Zira toplu destek bulunmuyor. Bu bakımdan, ne boğalar ne de ayılar şu anda durumu kontrol etmediklerinden yana bir eğilim daha olasıdır.

 Yazının yazıldığı sırada Binance Coin 0.0017148 BTC'de işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ