Hafta sonu yaklaşırken ve birkaç gün içinde uğurlu Bitcoin yarılanması gerçekleşecek iken, Bitcoin yatırımcıları çılgına dönüyor.

BTC 10.000 Dolar Sınırında; Bitcoin

Hafta sonu yaklaşırken ve birkaç gün içinde uğurlu Bitcoin yarılanması gerçekleşecek iken, Bitcoin yatırımcıları çılgına dönüyor. Göstergeler yakında bir düzeltmeye işaret ediyor ve böylece BTCUSD'yi shortlamak için mükemmel bir fırsat sunuyor.

Dünyadaki borsalar şu anda mevcut seviyelerini korumak için mücadele ediyor. Her yükselişte artış düşüşü dengeliyor. Bu nedenle, yatırımcılar birkaç gün içinde büyük bir yükselişin beklendiği Bitcoin'e yöneliyorlar.

Bitcoin sadece bir gün önce 9,100 dolar civarında mücadele ediyordu. Ancak, sıra dışı bir olayda BTC 10.000 doların kenarında.

Bollinger Bantları daha önce volatilitede bir artış sinyali verdi. BTC Bollinger bantlarının üst bandını itmeye devam etti. Ancak, fiyat düşmeye başlar başlamaz, Bitcoin'i shortlamak için mükemmel bir ortam sağladı.

BTCUSD için giriş noktası 10.000 $ 'ın biraz altında, hedef 9.742 $ ve ardından 9.583 $ olacaktı. RSI, 20,80 RSI skalasının 80 işaretine dokunduktan sonra istikrarlı bir şekilde düştü. MACD hattının aşağı yönlü geçişi ticareti doğruladı.

İlk hedef, Bollinger Bandının Üstel Hareketli Ortalamasının seviyesi olan 9,742 $ 'dır. BTC bu seviyenin altına düşerse, bir sonraki hedef 9583.8 $ 'dır ve burada önemli bir destek bölgesi yatmaktadır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ