BTC balinaları, bitcoin fiyatındaki son artışın sahte ve bir "organize FOMO" olduğuna inanıyor. Bitcoin son yedi günde neredeyse % 30 arttı.

BTC Balinaları Uyarıyor: Fiyattaki Artış Organize bir FOMO

BTC balinaları, bitcoin fiyatındaki son artışın sahte ve bir "organize FOMO" olduğuna inanıyor. Bitcoin son yedi günde neredeyse % 30 arttı.

Son zamanlarda bitcoin fiyatındaki büyük artış, BTC balinaları tarafından sahte olarak kabul edildi. Anti-ralli bitcoin pozisyonlarından aylık 20 milyon dolarlık zararın üzerinde oturan tanınmış bir tüccar, potansiyel boğa tükenmesi hakkındaki inancını dile getirdi. Diğer birkaç BTC balinası, devam eden boğa koşusunun sahte olduğuna inanıyor. Yazım sırasında, BTC 8700 $ 'ın biraz üzerinde el değiştiriyor.

BTC balinası, büyük oyuncuların küçük tüccarları manipüle ettiğini iddia ediyor

Tanınmış bir bitcoin tüccarı, büyük oyuncuların "yarılanma" anlatısını kullanarak küçük tüccarları pazara girmek için manipüle ettiğini iddia etti. Daha önce, bir bitcoin tüccarı, bitcoin'in zaten fiyatlandırıldığını ve yarılanma olayının fiyata etki etmeyeceğini iddia etti. Birçok tüccar, yarıya indirmenin az olan kıtlığın gelecekte bitcoin'i daha değerli hale getireceğini ve popüler bir fiyat tahmin modelinin gelecek yıl 100.000 dolarlık bir fiyat hedefi bile vereceğini öngörüyor.

Bununla birlikte, bazı tüccarlar bitcoin yarılanmasının abartılı olduğuna inanıyorlar. Bitcoin fiyatı, Mart ayı ortalarında 9.500 $'dan 4.000 $’a düşmüştü

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ