Piyasa, Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Tezos (XTZ) ve Chainlink (LINK) için aynı ruh halini gösteriyor mu?

Piyasa, Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Tezos (XTZ) ve Chainlink (LINK) için aynı ruh halini gösteriyor mu?

Şubat ayının son günü çoğu kripto para için olumlu oldu. Altcoinler, özellikle iyi fiyat dinamikleri gösteriyor. En büyük kazancı, oranı geçen gün % 9'dan fazla artmış olan Binance Coin (BNB) gösterdi.

BTC / USD

Bitcoin (BTC) 8.500 dolar seviyesinden çıktıktan sonra büyümesi durdu. Haftalık analiz açısından, en iyi kripto % 9.84 değer kaybı yaşadı.

Teknik açıdan, Bitcoin (BTC) düzeltmesini henüz tamamlamadı. 24 Şubat'tan bu yana azalan kanalda işlem görmeye devam ediyor.

Ayrıca, henüz aktif alıcı olmadığı için işlem hacmi endeksi düşüyor. Bu nedenle, düşüş kanalın alt bölgesine yaklaşık 8.300 $ - 8.400 $ arasında devam edebilir.

Bitcoin yazının yazıldığı sırada 8.669 dolardan işlem görüyor.

BCH / USD

Bitcoin Cash'in (BCH) fiyatı son gün artmış olsa da, kısa vadeli hisleri düşüş eğilimini sürdürüyor.

4H grafiğinde, Bitcoin Cash (BCH) 325 $ likidite seviyesi arasında yer almaktadır. Alıcılar kısa vadede 310 dolarda fiyatı tutamazsa, kripto  para 300 dolara gidebilir. Ayrıca, devam eden düşüş eğilimlerini de teyit eden mevcut seviyelerde alım satım hacmi bulunmuyor. Ayrıca, RSI ayıların baskınlığını destekleyen düşüş eğilimi yarattı.

Bitcoin Cash, yazının yazıldığı sırada 311.25 $ 'dan işlem görüyor.

XTZ / USD

Tezos (XTZ), ilk 10 altcoinin en büyük kazananlarından biri. Son 24 saatte fiyatı % 5 arttı.

Tezos (XTZ), piyasanın şu anki düşüş eğilimlerini ihmal ediyor. Kripto para son zamanlarda bir düşüşün üstesinden gelmeyi başardı ve büyümesine devam etme şansı yüksek. Ticaret hacminin yanı sıra MACD göstergesinin çizgileri de artıyor. Altcoin geçtiğimiz hafta yaklaşık % 14 düştüğü için önümüzdeki 7 gün Tezos (XTZ) için iyi görünüyor.

Tezos yazının yazıldığı sırada 2.88 $ seviyesinden işlem görüyor.

LİNK / USD

Chainlink (LINK), Tezos'un (XTZ) modellerine benzer şekilde işlem görüyor. Kripto para da çok daha iyi fiyat dinamikleri gösterdi. Oranı geçen gün % 5.93 arttı.

Grafiğe göre, Chainlink (LINK) ticaret hacmine bağlı olarak mevcut büyümesini sürdürecek. Dahası, Bollinger Bank göstergesinin çizgileri yukarı doğru gidiyor. En yakın direnç 4,50 dolar seviyesine yakın. Piyasa yatay bir seyir izliyorsa, söz konusu seviyeye Mart ayının ilk günlerinde ulaşılabilir.

Chainlink, yazının yazıldığı sırada 4,22 $ 'dan işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ