Bitcoin

Bildiğiniz gibi Bitcoin (BTC) gün itibarıyla 25.500 TL civarında seyrediyor.

Bu aşırı artışın sebebi gayet açık. 17 Kasım'da olacak olan fork tabi ki. Ama öncelikle şunu belirtmek istiyorum ki her zaman olduğu gibi bu etki bölünmeden birkaç gün öncesinde maksimum seviyeye çıkacaktır.

Yine diğer BCH ve BTG bölünmelerinden bildiğiniz üzere bölünmeden hemen sonra BTC fiyatında aşırı bir düşüş olacaktır. Çünkü balinalar bu durumu çok iyi değerlendiriyolar. Sizlere tavsiyem eğer bölünme için BTC alıyorsanız, kendi soğuk cüzdanlarınızda (Masaüstü wallet veya Ledger Wallet tarzı cüzdanlar) muhafaza edin. Çünkü bu bölünmeden sonra BTC'nin kaderi değişecek diye düşünüyorum. Bölünmeden sonra oluşan yeni para BTC'yi sollayıp söndürebilir veya tam tersi de olabilir. 

İşini garantiye almak isteyenler için borsa siteleri pek güvenilir olmaz. Hepinizin bildiği üzere birçok (hatta nerdeyse hepsi) borsa sitesi bölünme sonrası oluşan yeni paraları farklı nedenler (veya bahaneler) altında aylarca sonra (fiyatı dip yatıktan sonra) kullanıcılarına sunuyorlar. Böyle durumlara düşmemek için iyi düşünün derim. Ben de herkes gibi sabırsızlıkla bölünmeyi bekliyorum. Umarım hepimiz için kazançlı bir süreç olur. 

Yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim. Bol kazançlar.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ