Kripto para birimi piyasası son düşüşünden sonra yaşam belirtileri göstermeye çalışıyor. İlk 10 kripto para biriminin çoğu yeşil renkte.

Kripto para birimi piyasası son düşüşünden sonra yaşam belirtileri göstermeye çalışıyor. İlk 10 kripto para biriminin çoğu yeşil renkte. Bitcoin (BTC) dünden bu yana yüzde 3'ten fazla en yüksek kazanç elde etti. Toplam piyasa değeri ayrıca 200 milyar dolara yaklaştı.


Aşağıda Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), EOS (EOS), TRON (TRX) ve Litecoin (LTC) için önemli bilgiler yer alıyor:

BTC / USD

BTC son 24 saatte keskin bir şekilde yükseldi. Bu, aşırı satım koşullarıyla kolaylaştırılmış ve fiyatta 7 bin ABD dolarının üstünde bir artışa neden olmuş durumda. Ancak, yükseliş tahminini doğrulamak için BTC'nin ay sonundan önce yüzde 15'ten fazla büyümesi gerekiyor. İstenen seviye ise 8 bin 300 dolar.

Saatlik çizelgeye bakıldığında, BTC 7 bin 100 dolar destek seviyesinin üzerinde işlem görüyor. Son boğa mumu, kısa süreli bir yükselişe işaret eden uzun bir fitille kapandı.

Yatırımcıların BTC'nin yakında 7 bin 250 dolarlık bölgede olmasını beklemeleri gerekiyor. Bollinger Bantlarının destek hattı, kripto para biriminin yakın zamanda 7 bin 100 doların altına düşme ihtimalinin düşük olduğunu onaylıyor.

Yazının yazıldığı sırada BTC 7 bin 145 dolar seviyesinden işlem görüyor.

ETH / USD

ETH'nin teknik analizi, bu ana altcoin son 24 saat içinde yüzde 0,9 oranında artmasına rağmen BTC kadar olumlu görünüyor.

ETH'nin fiyatı, 132 dolar yerel tabanından neredeyse yüzde 15 arttı. Ancak, işlem hacmi büyümeyi destekleyemedi.

Ayrıca, Hareketli Ortalama Yakınsama / Iraksama (MACD) göstergesi sıfırın üzerinde bulunuyor ve aşağı doğru hareket ediyor. Kısa vadeli bir senaryoda, teklifler 140 dolar destek seviyesine ulaşabilir.

Yazının yazıldığı sırada ETH 145.19 dolardan işlem görüyor.

EOS / USD

EOS, dünden bu yana fiyatı % 1,22 oranında arttığı için diğer altcoinlerden daha iyi fiyat dinamikleri gösteriyor.

Grafiğe göre, fiyattaki artış işlem hacmi tarafından desteklenmiyor. Devam eden büyümenin canlı belirtileri olmadığından, EOS için en yakın fiyat tahmin senaryosu 2.54 dolar şeklinde. Ichimoku Bulutu ayrıca yandan bir eğilimin egemenliğini de doğruluyor.

Yazının yazıldığı sırada, EOS 2,58 dolardan işlem görüyor.

TRX / USD

Bazı altcoinler son birkaç gün içinde önemli bir büyüme göstermiş olsa da, TRX fiyatı nispeten değişmeden kalmış vaziyette.

TRX, 0,015 dolar direnç seviyesine bile dokunamadı. Ticaret hacmi endeksi de düşük seyrediyor ve traderların daha fazla değişken kripto para ile uğraşmayı tercih edeceklerini gösteriyor. Bu özel durumda, alıcı olmaması kripto parayı 0,014 dolar 'a düşürebilir.

Yazının yazıldığı sırada TRX 0,0142 dolar seviyesinde işlem görüyor.

LTC / USD

LTC, işlem hacminin çoğunun yoğunlaştığı 45 dolar seviyesini düzeltmeye çalışıyor.

LTC, 48 dolarlık direnç seviyesine yaklaşıyor ve boğaların yoğun ilgisinden dolayı bu işareti elde etmesi muhtemel. Göreceli güç endeksi (RSI) aşırı satım bölgesinden uzaklaştı ve büyüme potansiyelini doğruladı. Bu aynı zamanda, 48 dolarlık markanın mevcut haftanın sonuna kadar ulaşılmak üzere olduğuna işaret ediyor.

 Yazının yazıldığı sırada, LTC 46.08 dolar seviyesinde işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ