Boğalar kısa vadeli bir senaryoya doğru güç biriktirdi mi?

Belirsizlik yavaşça uzadığı için piyasada ne olacağı belli olmuyor. Ancak, Tezos (XTZ) fiyatı dünden bu yana % 8'ten daha fazla arttığı için bu kuralın bir istisnası durumunda.


Aşağıda Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve XRP (XRP) için temel bilgiler ve bu kripto para birimlerinin bugün nasıl göründüğü ile ilgili bilgiler yer alıyor:

Volatilitesinin yüksek olmasına rağmen, Bitcoin fiyatı geçtiğimiz haftadan bu yana % 2'nin biraz üzerinde değişti. Bugün, BTC iki haftanın en düşük seviyesi olan 7,070 $'a düştü.

Bununla birlikte, grafik küçük bir toparlanma ihtimalinin 7.300 $'a işaret ettiğini gösteriyor.

4 saatlik grafiğine baktığımızda, Bitcoin göreceli güç endeksini (RSI) 7.100 $ seviyesine çıkardı. En yakın fiyat tahminine gelince, 7,400 dolar olan en yakın direncine kısa vadeli bir büyüme beklenebilir. Bununla birlikte, yükseliş hissiyatlarını desteklemek için işlem hacmi endeksinin artması gerekiyor.

Yazının yazıldığı sırada BTC 7,174 $ seviyesinde işlem görüyor.

Ethereum

Ethereum, en büyük kripto para biriminin fiyat hareketlerini takip etti. Son 24 saat içinde ana altcoin oranı % 1.19 düştü.

En yakın fiyat tahminiyle ilgili olarak, ETH 141 $ işaretinde yerel destek buldu. İşlem hacmi endeksi hala düşük olsa da, azalan bir satış hacmi görülebilir. Sırasıyla, alıcılar ETH'yi bu ayın sonuna kadar en az 150 $'a itebilirler.

Yazının yazıldığı sırada ETH 144.09 $’dan işlem görüyor.

XRP / USD

Bitcoin ve Ethereum ile karşılaştırıldığında, XRP en iyi fiyat dinamiklerini gösteriyor. Üçüncü en popüler kripto nun fiyatı sadece% 0.58 düştü.

4 saatlik grafiğine baktığımızda, XRP 0.225 $'a yakın en yakın fiyat işaretiyle tersine dönüyor. Kısa vadeli yükseliş, çizgilerin düşüş eğiliminden yükseliş tonuna değişmek üzere olduğu Hareketli Ortalama Yakınsama / Iraksama (MACD) göstergesi ile doğrulanıyor. Ayrıca, pazarda alıcıların hâkimiyetinin üstün olduğunu gösteren artan bir alım hacmi bulunuyor.

 Yazının yazıldığı sırada XRP  0.2205 dolar seviyesinde işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ