Kripto para birimi piyasası belirsizliğini korurken, ilk 10 token yeşilde yer almakta. Bitcoin'in baskınlık oranı % 66.05 seviyelerinde ve toplam piyasa değeri 200 milyar doları aştı.

Kripto para birimi piyasası belirsizliğini korurken, ilk 10 token yeşilde yer almakta. Bitcoin'in baskınlık oranı % 66.05 seviyelerinde ve toplam piyasa değeri 200 milyar doları aştı.


BTC / USD

Boyun çizgisi ters düzeninin güvenli bir şekilde dağılması, en az direnç yolunun döşenmiş olduğunu gösteriyor. Bu aynı zamanda fiyatta yükselen alçak ve yüksek seviyeye geçiş modeliyle de anlaşılmakta.

Mevcut durumla, hedeflenen "ters Baş ve Omuzlar" rakamı 8.200 ABD dolarıdır. Bununla birlikte, BTC 7,800 ABD Dolarının yakınında bir dirençle karşılaşabilir ve şu an 7,936 ABD Dolarını geçen 100 günlük hareketli ortalamayı (MA) vurabilir.

Yazının yazıldığı sırada, BTC 7.599 dolardan işlem görüyor.

ETH / USD

BTC yerel yükseliş kanalı içinde alım satımına devam ederken, ETH dünden bu yana % 1,38 arttı.

ETH, 135 Dolara düşmeden önceki son destek markası olan 155 Dolar seviyesine ulaştı. Ancak, bu büyük altcoin'in kısa vadede yükselmesi ihtimali düşük çünkü işlem hacmi düşük kalıyor.

Grafiğe bakıldığında, Ichimoku Bulut modeli 155-165 dolar arasında bir düşüş olduğunu doğruladı. Düşüş fiyatı, 150 Doların altına indirebilir.

Yazının yazıldığı sırada ETH 154.87 Dolardan işlem görüyor.

XRP / USD

XRP, 0,20 Dolar seviyelerine düşüşten kurtulmaya çalışıyor. Şu an, kripto para yana doğru işlem görüyor ve son 24 saat içinde oranı % 0,62 arttı.

4 saatlik çizelgesine baktığımızda, Bollinger Bantları yerel bir yükseliş havasında olduğunu onayladı. Oran 0.30 dolara ulaşabilir ve bir direnç çizgisiyle karşılaşabilir. Bu noktadan sonra, trader'lar, alıcıların XRP'yi geri alma niyetinde olmadıklarından, sürekli bir düşüş trendi bekleyebilirler.

Yazının yazıldığı sırada XRP 0,2228 $ seviyesinden işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ