Ethereum fiyatı biraz daha iyi durumda ve Bitcoin'den daha iyi bir harekette bulunma ihtimali söz konusu. Fiyatlar Blockchain endüstrisi ile ilgili olarak artan duyarlılığı yansıtmamakta.

Ethereum fiyatı biraz daha iyi durumda ve Bitcoin'den daha iyi bir harekette bulunma ihtimali söz konusu. Fiyatlar Blockchain endüstrisi ile ilgili olarak artan duyarlılığı yansıtmamakta.

XRP Swell etkinliğine rağmen uçurumdan atlamadan önce acı çekmeye devam ediyor.

Blockchain endüstrisi yılın en iyi anlarını yaşıyor.

Fiyatlar bunu yansıtmasa da, geleneksel sanayi tabanının benimsenmesinin nihayetinde keskin bir şekilde hızlanacağı konusunda bir güven bulunuyor.

Almanya'da, bankacılık lobisi, programlanabilir bir dijital Euro oluşturulması için çalışmayı talep ediyor ve İngiliz bankası Standard Chartered, Enterprise Ethereum Alliance'a katılıyor.

Programlanabilir tokenlere dayalı yeni çözümler oluşturma olanakları neredeyse sınırsız.

Blockchain teknolojisi, izlenebilirlik, teminat doğrulaması ve dolaysız tapu işlemlerinin yanı sıra aracılar olmadan kesinlikle herhangi bir şeyin doğrulanmasını, hızlı ve düşük bir maliyetle mümkün kılıyor.

Blockchain evreni neredeyse sonsuz ve çoğumuz sadece aya ulaşarak umutlarımızı arttırıyoruz. Belki de bu teknolojik ilerlemenin sahip olduğu zenginliği yaratma ve dağıtma potansiyelini anlama konusunda yetersiziz.

ETH / BTC Günlük Grafik

ETH / BTC kuru, mevcut teknik andan itibaren ana yararlanıcı durumuna geçmiş vaziyette. Kırmızının egemen olduğu bir pano ile Ethereum, Bitcoin'dendaha iyi yarar sağlar.

Varlık, yukarıdaki EMA50 arasında 0,0205 BTC'de sabit bir fiyat sıkıştırması ve 0,020 BTC'de fiyat sıkışıklığı ile karşı karşıya kalıyor.

Mevcut fiyatın üstünde, ilk direnç seviyesi 0.0205 BTC'de, daha sonra ikinci seviye 0.021 BTC'de ve üçüncü seviye 0.022 BTC'de yer alıyor

Mevcut fiyatın altında, ilk destek seviyesi 0.020 BTC, ardından ikincisi 0.0195 BTC ve üçüncü seviye 0.0219 BTC'de.

Günlük grafikteki MACD mükemmel bir yükseliş eğilimi gösteriyor. Bu olayın ETH / BTC kurunun fiyatına yansıdığını görmek için henüz çok erken, ancak yansıyacağından şüphemiz yok.

Günlük grafikteki DMI, boğalar ve ayılar arasındaki toplam bağda kalıyor. ADX hattı, ETH / BTC’nin fiyatının sıkıştırılmasının bir sonucu olarak düşmeye devam ediyor.

BTC / USD Günlük Grafik

Bu satırları yazarken, BTC / USD 9 bin dolar seviyelerine kadar düştü ve EMA50'ye doğrudan 8 bin 934 dolardan ulaşıyor. Hemen orada, fiyatı 9 bin psikolojik seviyenin üstünde geri getirdiği ortaya çıktı.

Mevcut fiyatın üstünde, ilk direnç seviyesi 9 bin 150 dolar, ikincisi ise 9 bin 650 dolar ve üçüncüsü 10 bin 600 dolar şeklinde.

Mevcut fiyatın altında, ilk destek seviyesi 8 bin 940 dolar, ikincisi 8 bin 800 dolar ve üçüncüsü 8 bin 400 şeklinde.

Günlük grafikteki MACD, son birkaç gündür oluşan düşüş eğilimini teyit ediyor.

Günlük grafikteki DMI, ayıların gücünü artırdığını açıkça gösterirken, boğalar 9 bin 500 dolar fiyat seviyesini kıramayacaklarını gördüklerinde moral çöküş yaşamış durumdalar.

ETH / USD Günlük Grafik

ETH / USD şu anda 184.1 dolar seviyesinde işlem görmekte ve EMA50 seviyesinde desteğini sürdürmekte. Ethereum 180 doların üzerinde konsolide görünüyor, ancak hareketli ortalamaların eğimi bu fiyat ortamında birkaç gün daha artıyor.

Mevcut fiyatın üstünde, ilk direnç seviyesi 188 dolar, ikincisi 190 dolar ve üçüncü seviye 195 dolar.

Mevcut fiyatın altında, ilk destek seviyesi 180 dolar, ikincisi 170 dolar ve üçüncü seviye 160 dolar olarak belirlenmiş durumda.

Günlük grafikteki MACD yükseliş momentumunda düşüş eğilimi göstermekte. Yanal bir boğa fazına giriyor.

Günlük grafikteki DMI, ayıların ADX hattını nasıl yukarı doğru yendiğini gösteriyor ve bu da onları esaretten kurtarıyor. ETH / USD'ye düşüş gücü kazandırıyor. Boğalar güç kaybedebilir ve ayılar da hızla onları geçebilir.

XRP / USD Günlük Grafik

XRP / USD kuru şu anda 0.279 dolar seviyesinde işlem görmekte ve birkaç saat önce başlayan düşüşü artırmakta. XRP, önde gelen hareketli ortalamaların desteğini kaybetti ve son 0.28 doların altına düştüğünden beri tüm kazancı tehlikeye soktu.

Mevcut fiyatın üstünde, ilk direnç seviyesi 0.282 dolar, ikincisi 0.285 dolar ve üçüncü seviye 0.289 dolar olarak belirlendi.

Mevcut fiyatın altında, ilk destek seviyesi 0.27 dolar, ikincisi 0.26 dolar ve üçüncü seviye 0.24 dolar olarak belirlendi.

Günlük grafikteki MACD, yükseliş yönündeki yüksek seviyeden aşağı doğru iniyor. Bu gerçek, tüm analizin olumlu olanı çünkü XRP / USD kurunda yükseliş gücünün altını çiziyor.

Günlük grafikteki DMI, piyasanın iki yüzü arasında bir bağlantı göstermekte. Her iki taraf da volatilite sağlayabilen göstergenin 20 seviyesinin üzerindedir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ